Bakan Çelik'e Urfalı gelin

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in oğlu Avukat Enes Çelik dünya evine giriyor.

Bakan Çelik'e Urfalı gelin

Bakan Çelik, Şanlıurfa’dan gelin alıyor. Bakan Çelik’in oğlu Enes Çelik; Şanlıurfa’da uzun yıllar önemli hizmetlerde bulunmuş olan, Urfalı bürokrat Uğur Büyükhatipoğlu’nun hukuk öğrencisi kızı Ezgi Büyükhatipoğlu ile dünya evine giriyor. Bakan Çelik’in Şanlıurfa sevgisi, hayırlı bir izdivaç ile katlanıyor. 
Evliliğe ilk adımlarını attılar.

Kısa bir süre önce, Ankara’da iki aile arasında özel bir nişan töreni düzenlendi. Enes Çelik ve Ezgi Büyükhatipoğlu, evliliğe ilk adımlarını düzenlenen nişan töreniyle attı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi olacak.

Edinilen bilgilere göre,  Enes Çelik ve Ezgi Büyükhatipoğlu, önümüzdeki ay düzenlenecek bir nikah töreniyle dünya evine girecekler. Ankara’da gerçekleşecek olan nikah töreni, iş, sanat, spor, bürokrasi, siyaset ve ekonomi dünyasından önemli isimleri buluşturacak. Nikah töreninde, genç çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapması bekleniyor. Nikaha, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların da katılması bekleniyor. 
Bakan Çelik’in oğluna Şanlıurfalı gelin alması kamuoyunda ‘’Bakan Bey Şanlıurfa’yı zaten çok seviyordu. Bu hayırlı izdivaçla, Şanlıurfa ile bağlarını daha da güçlendirecek’’ şeklinde yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 19:32
SIRADAKİ HABER