AK Parti'den Balıkesir Belediye Başkanı'na Tepki

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, istifası istenen Balıkesir Belediye Başkanı'nın bu karara uymasını beklediklerini, bu gerçekleşmezse, yeni adımlar atılacağını söyledi.

AK Parti'den Balıkesir Belediye Başkanı'na Tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin MKYK toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulunarak soruları cevapladı.

KASIM'DA İL KONGRELERİ BAŞLIYOR

Kasım ayının son haftasında il kongrelerine başlayacaklarını belirten Ünal "Mart sonunda bitirmeyi hedefliyoruz. Büyük Kongre için olağan tarih olarak da 12 Eylül gibi görüyoruz ama bu tarihte bir değişiklik olabilir" dedi.

"UCUZ BİR SİYASİ HAMLE"

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrılarını ve AK Parti'ye yönelik eleştirilerini de değerlendiren Ünal "Kemal Kılıçdaroğlu, hakareti iftirayı çok güzel bir şekilde yapıyor ama siyaseti asla ve asla yapamıyor. Bu, çok ucuz bir siyasi hamle. Bizim gündemimizde herhangi bir şekilde bir erken seçim yok. Bizim, milleti de bir seçim külfetine taşımak gibi bir niyetimiz yok. Bunu açık ve net bir şekilde ifade ediyorum, bizim gündemimizde bir erken seçim yok" dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER