Abdullah Gül Aday Olacak Mı?

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun 'Gül ile birkaç kez görüştük' açıklamasının ardından Ankara kulisleri hareketlendi. Geçtiğimiz günlerde Gül'ü ziyaret ettiğini belirten gazeteci Gürkan Hacır 'Abdullah Gül aday olacak mı?' sorusuna yanıt verdi.

Abdullah Gül Aday Olacak Mı?

Canlı yayında açıklamalarda bulunan gazeteci Gürkan Hacır, geçtiğimiz günlerde eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Maslak'taki ofisinde ziyaret ettiğini, Gül'ün erken seçim beklemediğini ve seçimlerin zamanında, 2019 yılında yapılacağını düşündüğünü söyledi.

Gazeteci Gürkan Hacır Gece Görüşü programında, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyareti sırasında bazı sorular yönelttiğini Gül'ün de cevapladığını aktardı.

ERKEN SEÇİM BEKLİYOR MU?

Hacır, eski Cumhurbaşkanı'nın erken seçim beklemediğini, seçimlerin 2019 yılında yapılacağını düşündüğünü söyledi.

SAADET PARTİSİ İLE GÖRÜŞMEYE YALANMALA

Hacır ayrıca Gül'ün kendisine, CHP ile 2019 seçimlerinde adaylık konusunda hiçbir görüşmesinin olmadığını yine aynı şekilde Saadet Partisi ile de görüşmediğini söylediğini açıkladı.

'ABDULLAH GÜL ADAY OLABİLİR'

Gül'ün Maslak'taki ofisinde gerçekleşen randevu için bir de gözlem-yorum yapan Hacır, "Abdullah Gül toplumsal bir mutabakat üzerinden aday olabilir" dedi.

MYNET

YORUM EKLE
YORUMLAR
kenne mıhe
kenne mıhe - 12 ay Önce

babo bu sorıya en ne cevabı faruk bayrak verır gidin 10a sorın

SIRADAKİ HABER