Umut Kervanı 400 aileye gıda yardımında bulundu

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, Umut Kervanı Vakfı, Ramazan ayı dolayısıyla yetim ve ihtiyaç sahibi 400 aileye gıda yardımında bulundu.

Umut Kervanı 400 aileye gıda yardımında bulundu

Merkezi İstanbul’da bulunan yardım kuruluşu Umut Kervanı Vakfı, , Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği işbirliği ile, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, Ramazan ayı dolayısıyla yetim ve ihtiyaç sahibi 400 aileye gıda yardımında bulundu. Ramazan ayının ilk gününden başlayarak son gününe kadar önceden belirledikleri ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduklarını belirten Umut Kervanı Vakfı Siverek Temsilcisi Kutfettin Temur, " Ramazan ayının ilk gününden başlayarak, son gününe kadar, Siverek merkez ve kırsalında önceden tespit ettiğimiz yaklaşık 400 aileye gıda yardımında bulunduk. Ayrıca bir hayırsever aracılığı ile onlarca aileye nakdi yardım, giyim ve et yardımında bulunduk. Tüm halkımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyoruz" dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 1 yıl Önce

urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru kadınlara çocuklara yetimlere yardımcı olanlara el uzatanlara teşekkürler

SIRADAKİ HABER