Siverek’teki STK'lar Başkan Beyazgül'den Hizmet Bekliyor

Siverek’te bulunan Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hacı İnan ile Gıda Maddeleri Esnaf ve sanatkarları Odası Başkanı   Vahit Sevdalı, Büyükşehir belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü ilçelerine  davet  ettiler.

Siverek’teki STK'lar Başkan Beyazgül'den Hizmet Bekliyor

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde hizmet veren Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hacı İnan ile Gıda Maddeleri Esnaf ve sanatkarları Odası Başkanı  Vahit Sevdalı, esnafların sıkıntılarını konuşmak üzere Büyükşehir belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü ilçelerine davet ettiler.

Siverek ilçesinin Nüfus ve Coğrafik olarak birçok ilden büyük olduğuna  dikkat  çeken meslek odaları başkanları  yaptıkları  yazılı basın açıklamasında şu bilgilere  yer verdiler” Seçimlerin üzerinden aylar geçmesine rağmen, Büyükşehir belediye Başkanımız gelip esnafları ziyaret edip sorunlarına bir çare  bulmadı. Sayın başkan çay  içmek için bile meslek odalarına  gelmedi. Siverek büyük bir yerleşim alanı Belediye Hizmetlerinde  bu büyüklük ve nüfus yoğunluğuna   göre yapılmalı, Siverek halkı Hizmet bekliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Siverek kentinden yüksek bir oy aldı. Bu güven hizmete dönüşmeli biz oylarımızla sorunların çözümü için   yetkiyi vekaleti Sayın Beyazgül’e verdik kendisini memlekete  davet ediyoruz” açıklamasında bulundular.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER