Siverekliler Bir İl Sözü de MHP’den

Mitingi gibi seçim bürosu açılışını yapan Siverek MHP İlçe Başkanı Mustafa Fettahlı” zor günler geçirerek geldik bu günlere” dedi.

Siverekliler Bir İl Sözü de MHP’den


 

Bine yakın partilinin ve vatandaşın katılımı ile açılan seçim bürosunun kurdelesini MHP MYK Üyeleri ile birlikte kesen, Milliyetçi Hareket Partisi  ( MHP)  Siverek ilçe başkanı Mustafa Fettahlı, yaptığı konuşmada “ Siverek MHP ilçe teşkilatı olarak kendilerine oynan oyunları boşa çıkararak zor günleri aşarak bu güne geldiklerini,” belirerek Siverek halkının desteğini istedi.

İlçenin Atatürk Bulvarında Halayların çekildiği seçim bürosu açılışına; MHP MYK Üyeleri ve Şanlıurfa Milletvekili Adayları İbrahim Özyavuz, Dr. Ömer Çağlar Yılmaz, il Başkan Mahmut Güneş, MHP Milletvekili Adayları, MHP il ve ilçe başkanları katıldı.

MHP İlçe Başkanı Fettahlı’ın konuşmasının ardından söz alan Milletvekili adayı Dr. Ömer Çağlar Yılmaz, kendisinin de Siverekli olduğunu belirterek şunları kaydetti”  Bende bir evladınız olarak partime sizlerden güçlü bir destek istiyorum,  devlet büyüğüm genel Başkanımın verdiği yüz ilçe yüz il sözünün arkasında durarak sizlere Siverek’in il sözünü veriyorum bunun için de sizlerden güçlü bir destek bekliyorum” dedi

MHP MYK Üyesi ve Şanlıurfa İbrahim Özyavuz, coşkulu kalabalığa   teşekkür  ederek  genç İlçe  Başkanı Mustafa  Fettahlı’nın kısa   sürede  Siverek’te  sağladığı başarıyı   kutlayarak   Sivereklilerden bu  kez  partisi için güçlü bir  oy desteğini  istedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER