Siverek Refah Partisi Teşkilatının Acı Günü

Siverek ilçesinde Ömrünün Büyük kısmını Milli görüş Davasında hizmet ederek geçiren Saadet Partisi eski Siverek ilçe başkanı ve aynı zamanda Yeniden Refah Partisinin Siverek ilçe Başkanı Emekli Din Görevlisi Ebubekir Çınar tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

Siverek Refah Partisi Teşkilatının Acı Günü

Aynı zamanda emekli din görevlisi olan,   Ebubekir Çınar uzun yıllar yurt dışında görev yapmış, emekli olduktan sonra aktif olarak siyaset yaşamına altmış yediden yetmişe Siverek halkının sevdiği bir din ve siyaset insanı olarak gönüllerde taht kurmuştu. Değeli hocanın vefatı ilçe halkında üzüntü yarattı

Sadet Partisi Siverek İlçe Başkanlığı yayınladığı taziye mesajında şu bilgilere yer verdi” Değerli Ebubekir Hocama Allahtan rahmet Tüm Milli Görüş Camiasına ve Ailesine Sevenlerine Allahtan Sabır Dileriz Inna lillahi ve inna ileyyhi raciun.”

Urfanatik ailesi olarak merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sait BŪYŪKKAYA
Sait BŪYŪKKAYA - 11 ay Önce

Ebubekir hocyla hem kirveligimiz hemde akrabalığımız vardı.kendisini en son geçen sene izine gittigim siverekte kurban bayramında ferit amcalarda görmūş ve sohbet etmiştik. Kendisine Allahtan rahmet diliyorum.Kabri nur mekanı cenbet olsun.Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

SIRADAKİ HABER