Siverek Bab Aşireti ‘Evet’ Dedi

Bab aşiretine mensup Belediye Meclis üyesi Nuri Bozdağ’ın katkılarıyla Şair İbrahim Rafet Mahallesinde bir aydan önce açılışı yapılan ‘Evet’ bürosunun sembolik açılışı yapıldı.

Siverek Bab Aşireti ‘Evet’ Dedi

Açılışa Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Bab aşiretine mensup merkez ile kırsal mahalle muhtarları, aşirete mensup kişiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde konuşan Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar; “Evet bürosunu açtığı için, Nuri Bozdağ’a teşekkür’ ederek “Değerli ailesini ve komşularını buraya topladığı için, Bab Ailesi mensuplarına çok teşekkür ediyoruz. Bu sembolik bir açılış önemli olan bizim burada Siverek halkı olarak Bab ailesi olarak ve mahalle halkı olarak bu birlik ve beraberliğimizin sandığa yansıyacağını temenni ediyorum” dedi

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz; “Meclis üyemizin ‘evet’ Bürosunun açılışı vesilesi ile bir aradayız, burada muhtarlarımız, Bab ailesi mensupları ve mahalle sakinlerimiz var böyle bir ‘evet’ bürosunu açtıkları için meclis üyemiz Nuri Bozdağ’a teşekkür ediyorum” dedi.

Bozdağ, “Yeni bir Türkiye için hepimiz evet diyoruz, hepimiz biriz beraberiz anayasanın değişmesi, Türkiye için hepimiz için güzel olacağına inandığımız için evet diyoruz” dedi.

Milletvekilimiz Kasım Gülpınar ve Belediye Başkanı Resul Yılmaz, ‘evet’ bürosu açılışının kurdelesini kestikten sonra ‘evet’ bürosunda bir süre oturarak vatandaşlarla sohbet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER