Minikler 15 Temmuz Şehit Ve Gazilerini Yüreklerinde Taşıyor

Mehmetçik İlkokul öğrencileri arasında” 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri Anısına” turnuva düzenlendi.

Minikler 15 Temmuz Şehit Ve Gazilerini Yüreklerinde Taşıyor

Siverek ilçesinin saygın ilkokullarından biri olan Mehmetçik İlkokulu öğrencileri 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri Anısına futbol ve yakan topu turnuvası düzenlendi.

Sona eren turnuva sonucunda başarılı olan takımlara kupaları ve madalyalarının verilmesi amacıyla okulun konferans salonunda veli ve öğretmenlerin katılımıyla törenle başarılı takımlar ödüllerini aldılar.

Şehit ve gazilerimize her zaman minnettar olduklarına dikkat çeken okul müdürü Ferit Akçalı, turnuvanın amacının 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri Anısının yaşatmak anıları önünde saygıyla eğilmek olduğunu belirterek şunları kaydetti” 15 Temmuz Gazi ve Şehitleri Anısına düzenlediğimiz Futbol ve Voleybol turnuvalarımızın sonucunda Birinci olan sınıflarımıza Kupa ve madalya verilirken turnuvalarda ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimize de madalya vererek başarılarını pekiştirmiş olduk. Öğrencilerimizin madalyalarını davetlilerimizin ve velilerimizin de katılımıyla okulumuz konferans salonunda verdik. Siz değerli velilerimizin desteği ve öğrencilerimizin başarılarıyla kocaman bir aileyiz” dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER