CHP Milletvekili Adayı Yarış’tan Gazeteci Dolaş’a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Halil Yarış Gazeteci Şükrü Dolaş ziyaret ederek çalışmalarını anlattı.

CHP Milletvekili Adayı Yarış’tan Gazeteci Dolaş’a Ziyaret

Yaklaşık otuz yıldır Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)  saflarında aktif siyaset yapan Siverek’in sevilen esnaflarından bir olan Siverek halkı tarafından sevilen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Halil Yarış Gazeteci Şükrü Dolaş ziyaret ederek çalışmalarını anlattı.

Milletvekili İbrahim Halil Yarış yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Halkımız her geçen gün daha yoksullaşıyor, yüzlerce insan yargısız bir infaz şekliyle işlerinden atılıp mağdur edilmiş,  demokrasi AK Parti iktidarı döneminde hep gerilemiştir, devletin ekonomik kaynakları israf edilerek halkımız yoksullaştırılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi olarak güneşli günlerin Türkiye’de olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Partimin beni Milletvekili adayı göstermesi ile birlikte aktif çalışmalarıma başladım bana oy verin demiyorum emekçiler, işçiler kime oy vereceğini iyi biliyor, tüm çabamız daha güzel günlerin Türkiye’de yaşamasıdır, Siverek halkının desteğinin benimle olacağına inanıyorum çalışmalarıma devam ediyorum” dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER