Bunu Mantıklı Bir Şekilde İzah Edecek Var Mı?

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yol ortasında bulunan elektrik direği görenleri hayrete düşürürken, trafiği de tehlikeye sokuyor.

Bunu Mantıklı Bir Şekilde İzah Edecek Var Mı?

Yenişehir Mahallesi’nde bulunan elektrik direği görenleri şaşırtıyor. Yolun tam ortasında duran ve araçların geçişini önleyen direğin nasıl bu şekilde durduğu merak konusu oldu.

Çevrede yaşayan vatandaşlar ve sürücüler, üzerinde elektrik hattı bulunmayan direğin bir kazaya sebep olmasından endişe duyuyor. Özellikle akşamları karanlığın çökmesi ile büyük sıkıntı çıkartan ve trafiği tehlikeye sokan bu direğin acil olarak kaldırılmasını isteyen araç sürücüleri duruma tepki gösterdi.

İlgili kurumun elektrik olmayan direği neden sökmediklerine anlam veremediklerini belirten mahalle sakinlerini İbrahim Halil Taşdemir, “Şaka gibi bir olay ve ilginç olan ise yolun ortasında duran direkte elektrik yok ama kendisi duruyor. Hangi akla hizmet çıkarılmamış anlamak mümkün değil. Sürücüler için gece tehlike arz ediyor. Umuyorum ki herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmadan bu direk kaldırılır.” diye konuştu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 17:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
emine
emine - 7 ay Önce

merak ediliyorum çünkü karaköprüde böyle bir direk gördüm narlı kuyu mah.belediye başkanlar görmüyorlar

Seçerken mantıklı bir izahat varmıydı ki
Seçerken mantıklı bir izahat varmıydı ki - 7 ay Önce

Partiler adayları belirlerken sonrasında ise biz bu adaylara oy verirken mantıklı bir izahat mı aradık. Ya ağaya ya da paraya verdik. Mantık bölgemizde tüm sıkıntıların ardından ortaya çıkan bir kelimedir. İlla ki menfaatimizin sarsılması ve hatta ortadan kalkması gerekir ki biz mantıktan adaletten hukuktan bahsedelim. O direği oraya diken yine insaflı davranmış. Kızmaya hakkımız yok.

SIRADAKİ HABER