Medcezir 3. Bölüm Fragmanı İzle. Medcezir 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir, yeni bölümü ile 27 Eylül Cuma akşamı 20.00’da Star TV ekranlarında.

Medcezir 3. Bölüm Fragmanı İzle Medcezir 3. bölümü ile 27 Eylül Cuma günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerdendevam edecek. Medcezir 3. bölüm fragmanını  Medcezir 2. Bölüm İzle - Medcezir Son Bölüm Star Tv.. Star Tv ekranlarının yeni dizi

Medcezir 3. Bölüm Fragmanı İzle. Medcezir 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir, yeni bölümü ile 27 Eylül Cuma akşamı 20.00’da Star TV ekranlarında.

Medcezir 3. Bölüm Fragmanı İzle


Medcezir 3. bölümü ile 27 Eylül Cuma günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerdendevam edecekMedcezir 3. bölüm fragmanını Medcezir 2. Bölüm İzle - Medcezir Son Bölüm Star Tv.. Star Tv ekranlarının yeni dizisi olan Medcezir bu hafta 2. bölüm ile devam ediyor. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya oynamaktadır. Medcezir adlı dizinin 2.bölümüne ait 2. fragman da Star tv tarafından yayımlanmıştır. Diziye ait fragmanları haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Annesinin tutuklanmasıyla, Yaman’ın hayat hikayesindeki eksik parçalar ortaya çıkar. Yaman Selim’in uyarılarına rağmen bu sorunu kökten çözmek üzere, üvey babası Hasan’ın karşısına çıkar. Kızları Mira’ya ulaşamayan Beylice ailesinin ortalığı ayağa kaldırmasıyla, gözler Yaman’a çevrilir. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir ikinci bölümüyle ekrana gelecek. The OC dizisinin Türkiye uyarlaması olan Medcezir dizisi bugün ikinci bölümüyle izleyiclerle buluşuyor. İlk bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen Medcezir dizisnde bu hafta neler yaşanacağı merak konusu oldu.  Meşhur ABD dizisi OC'den uyarlanan Med Cezir dizisinin senaryosunu ise Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu kaleme alıyor. MedCezir dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Daha başlamadan Med Cezir dizisi seyircilerin ilgisini çektiği. Şimdiden dizinin resmi Facebook sayfası 50 binin üzerinde beğeni topladı. Medcezir dizisinin baş rollerinde Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yer alırken onlara Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap eşlik ediyor. Medcezir dizisi 2.Bölümü bu akşam Star Tv'de saat 20:00'da başlaycak. Diziyi eş zamanlı olarak sitemizdende takip edebilirsiniz.

2.Bölümde neler yaşanacak? Annesinin tutuklanmasıyla, Yaman’ın hayat hikayesindeki eksik parçalar ortaya çıkar. Yaman sadece duruşuyla değil, yaşadığı acı dolu hayatla da bir şansı hak etmektedir. Bir anne olarak Ender, kalkanlarını indirir ve Yaman’a son bir şans verir. Annesi hapisten çıkana kadar, Yaman misafirleri olmaya devam edecektir. Mira, hiç beklemediği bir anda Yaman’ı karşısında gördüğünde, bitti sandığı hikayelerinin aslında yeni başladığını fark eder. Yaman ise Mira’yı ulaşılmaz bir yıldız olarak görmektedir. Serezler’in evindeki sayılı günlerinde tek amacı, annesini hapisten kurtarmaktır. Selim’in uyarılarına rağmen bu sorunu kökten çözmek üzere, üvey babası Hasan’ın karşısına çıkar. İstanbul'un kenar semtlerinde yaşayan Yaman'ın bundan sonraki hayatı nasıl devam edecek? Yaman zengin ortamlara ayak uydurabilecek mi? Selim'in yardım etmesi üzerine Yaman ikinci hayatını nasıl değerlendirecek?


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER