Küçük Ağa sahtekarlığı!

Bayrampaşa'daki bir dükkanda satılan 'Küçük Ağa' oyuncağı, 'Küçük Ağa' dizisinin yapımcısı Erler Film'i harekete geçirdi. Türker İnanoğlu, bu oyuncağı piyasaya sürenlere dava açacaklarını açıkladı. ''BU BİR SAHTEKARLIK'' ''Bu bir sahtekarlık. İçine ufac

Küçük Ağa sahtekarlığı!


Bayrampaşa'daki bir dükkanda satılan 'Küçük Ağa' oyuncağı, 'Küçük Ağa' dizisinin yapımcısı Erler Film'i harekete geçirdi.

Türker İnanoğlu, bu oyuncağı piyasaya sürenlere dava açacaklarını açıkladı.

''BU BİR SAHTEKARLIK''

''Bu bir sahtekarlık. İçine ufacık 3-5 kuruşluk plastik fil maketi koymuşlar.

Bir de 'Bunları biriktirene saat vereceğiz' demişler. Bizim bundan haberimiz yok, iznimiz alınmadı.

''ADLİYEYE...''

Erler Film hukuk servisi adliyeye müracaat ediyor.

''TOPLATILMASINI İSTEYECEĞİZ''

Kimlerin yaptığını bilmiyoruz ama polis muhattabını bulacaktır. Toplatılmasını isteyeceğiz.''

15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Küçük Ağa'da Sinem'in karşısında çıkan biri genç kadını oldukça etkiliyor... Ali'nin yapacakları ise merak konusu... Küçük Ağa 15. bölümüyle ekranlara geldi...Mehmetcan okul başkanlığına aday oldu. Seçimlerde de kendine yakışanı yaptı ve Küçük Ağa olduğunu gösterdi.


Mehmetcan okul başkanlığına aday olmaya karar verdi ve kazanmak konusunda kararlı davrandı. Ali ve Mehmetcan arasındaki Başak gerginliği tüm hızıyla devam etti. Maho, Yeşim'e kafayı taktı. Yeşim ise Maho'yu fena bir tuzağa düşürdü.

Nur Hanım evi terk edip, Sinem'in evine yerleşti ve Sinem çileden çıkardı. Sinem'in hayatında ise tesadüfi durumlar söz konusudur. Ali ise Mehmetcan'ın gönlünü alıyor.

Okul seçimlerinde ise Mehmetcan kendine yakışanı yaptı ve Küçük Ağa olduğunu gösterdi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER