ŞİMDİ ŞEHİR ŞAMPİYONLUĞA İNANDI

     Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağımız Pendikspor maçı öncesi ilk olarak Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci kulüp tesislerine giderek futbolculara moral ziyaretinde bulunda ve şampiyonluk yolunda hafta sonu oynanacak olan maçı almaları halinde 150.000 bin galibiyet primi vereceğini açıkladı. 11 Nisan Şanlıurfa’nın düşman işgalinden dolayı ve bir dizi açılış için şehrimize gelen hemşerimiz Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vali Bey ve Belediye Başkanları ile tesise giderek futbolcular ile toplantı yaptı ve şampiyonluk yolunda sonuna kadar bu takımın arkasında olacaklarını ifade etmeleri futbolcuları büyük motive etti.

     Hafta içi gelişen bir başka konuda taraftar dernekleri ve sosyal medya aracılığı ile takımın şampiyonluk primi bizden sloganı ile yola çıkan taraftarlar şu ana kadar 10.000 bin liralık bir destek olmuş durumda ben inanıyorum ki Pendikspor maçı galibiyeti sonrası bu rakam katlanarak devam edecektir. Bu konuda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

     Şimdi sıra futbolcu kardeşlerimizde kalan 4 tane final maçımız var ve aşama aşama bu maçları oynayacağız bunun ilki olan Pendikspor maçı ile bu maratona başlıyoruz umarım futbolcu kardeşlerimiz sözünde durur ve sezon sonu şampiyon oluruz. 

     İstanbuldaki taraftarların bu önemli maçta takımın yanında olmaları gerekiyor, her maç final maçı olarak görüyoruz maddi manevi herkes elinden geleni yapması önemli unutma sen yoksan 1 kişi eksik bu duyarlılıkla devam etmemiz gerekiyor.

Bir sonraki köşe yazımda görüşmek üzere………

     

YORUM EKLE