ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ

     Bir sezon boyunca bu takımı destekten gecesini gündüzüne Katan ve de Bütün maçlarını dışardan olsun içerde olsun canı gönülden menfaatsiz olarak destekleyen bütün taraftar derneklerine teşekkürü bir borç bilirim.

     Evet şapka düştü kel göründü.

    Yönetim futbolcular ve bütün STK’lere Belediyeler İdareciler Şanlıurfasporumuza yeterince destek vermemişlerdir. Seçilmiş yönetim bu takımı idare edememiş gelişen olaylar (mert can) ve federasyon kararları bizi takımı ve futbolcuları etkilemiştir. Her ne kadar belli etmeseler Ekonomik kriz parasızlık bizi Şampiyonluktan etmiş, yapılan yanlış transferler ve hocalarla bir şehrin hayalleriyle oynamıştır.

    Peki bundan sonra ne olacak diye düşünmeye bile gerek yok.  Hemen yönetim kongre kararı almalı ve de şimdiden bu takımı yeniden şaha kaldırmasını bilmelidir.. Kim olursa olsun Ekonomik yönden güçlü bir yönetim ve Futboldan anlayan olmalıdır. Yaşanan sıkıntıları bir daha bu takıma yasatmamalıdır.

     Kaçan balık çok büyük olmuştur. Bir daha böyle bir fırsat olur mu bilemeyiz ama eğer doğru tercih ve oyuncular ve de Hoca iyi kadroyla oynasaydı şimdi play off bile oynamaz 1 ligdeydik.

    Hatırlamak bile istemiyoruz 90+2 yediğimiz gol bir şehrin bütün hayallerini yitmiştir. Şimdi SESLENİYORUM Bu olaylardan ders alıp yeni yönetim Yeni Hoca yeni Başkanla Şanlı Urfa sporumuza Şampiyonluk vaat eden bir anlayışla hareket edilmeli ve de yapılmalıdır.        BU TAKIM HEPİMİZİN DIR…

YORUM EKLE