Sanmayın ki fırtına dindi, Daha şiddetli esecek

Gün gelir devran döner yastığa alimler mı zalimler mı oturur elbet belli olur defalarca yazdık sözlü olarak bildirdik bin defa da olsa yazmaya devam edeceğiz. Daha kaç tane gencimizin yolu kesilip gasp edilecek.

Allah muhafaza illa birilerinin ölmesi mı lazım? şu 11 Nisan Stadına ring hattı tahsis etmek çok mu, zor neymiş efendim biz halkımızın hizmetkarıyız gençlerimizin yanındayız maddi manevi spora destek oluyoruz, ama da oluyorsunuz il dışından birileri gelip organizasyonlarda bütün imkanlarınızı seferber edip hatta gelmeyen Belediye Spor bünyesinde ki insanların imza tutanağı ile tespit edebiliyorsunuz.

Peki neden illa katılacaksınız buradaki amaç görseldir birileri dışarıdan geldi mi başlarsınız övünmeye bizler spora ve sporcuya ne kadar önem veriyoruz diyebilmek amaç sadece budur ama sizler hiç merak etmeyin yaptığınız hizmetleri biz çok iyi görüyoruz yollara caddelere tümsekler Suriyeliler için parklar yaptığınızı gayet iyi görüyoruz.

benim anlamadığım BELSAN Genel Müdürü olmak ne demektir acaba 11 Nisan Stadına bir otobüs hattı dahi tahsis edemiyorsanız genel ismine ne gerek var. Yarından tezi yok bende kendime bir fosforlu koltuk alıp oturacağım soran olursa ben Genel Müdürüm ismim olsun yeter.

Önümüzde ki hafta kent konseyi ring hattı konusunda önerge sunulacak ve ben bu sonucu merakla bekliyorum. İşin ilginç yanı halk olarak kendi paramızla hizmet bekleyip hizmet alamamak ne kadar gülünç bir olay.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi bey'e BELSAN Genel Müdürü Nusret Urmak bey'e bir sporsever ve bir halk sever olarak sesleniyorum!

Yarın çok geç olabilir spor amaçlı bu stada gelen gençlerimizin başına vahim olaylar gelmeden hat konusunu çözüme kavuşturun hatırlatması bizden.

Fırtına esmeye devam edecek.

YORUM EKLE