ŞANLIURFASPOR HOCASINI BULDU

Şanlıurfa spor iç transferde 5 oyuncu ile anlaşma yaptıktan sonra merakla beklenen teknik direktör sorununu da çözdü son iki sezonda Gümüşhanespor ve Kastamonuspor’ı çalıştıran Ahmet Yıldırım ile 1 yıllık anlaşma sağlandı. Futbolculuk döneminde büyük takımlarda oynayan Ahmet yıldırım teknik direktörlük döneminde de mütevazi bir kadro kurup en kötü Play - Off oynatan bir hocadır. Taraftarlarımız hoca konusunda ikiye bölünmüş durumda beğenen de var beğenmeyende var sahsım spor yazarı olarak yönetimin karanına saygı duymak gerekiyor.

   Maddi konuda yönetimin sponsorluk anlaşmaları konusunda 4-5 tane firma ile görüşmeleri devam etmekte umarım iyi bir paraya sponsorluk yapılıp Şanlıurfaspor iyi bir gelir kazanmış oluruz.

   Transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı şu anda dış transferde bir gelişme yok ama yönetimin önünde 15 milyon(Trilyon) gibi ciddi bir rakam var Transfer tahtası bu yüzden kapalı umarım bu ay sonuna kadar öncelikle yabancı oyuncular ile anlaşma sağlanması gerekiyor. FİFA nın yaptırımları çok daha katı puan silme cezaları ile başlıyor ilk etap da -6 puan daha sonra ödeme olana kadar artarak puan silme cezaları artıyor umarım biran önce bu sorunda ortadan kalkar.

Önceki gün  tesislerde teknik direktör imza töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün tesislerde olması güzeldi Başkanın tesislerde olması taraftarı biraz heyecanlandırdı aday adaylığı süresinde takıma destek vereceği beyanatlarından sonra ilk defa tesise gitmesi Şanlıurfaspor için olumlu diye düşünüyorum.

   Şehrin mülkü amirleri maddi ve manevi takımın yanında olması gerekiyor umarım her şey  Şanlıurfaspor için güzel olacaktır.

Bir sonraki köşe yazımda görüşmek üzere......

YORUM EKLE
YORUMLAR
kerim
kerim - 1 ay Önce

beceremiyorsaniz urfasporun anahtarini urfalılara verin