ŞANLIURFASPOR BU TEMPO İLE DEVAM ETMELİ!

Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta ikinci yarıya öyle bir başlangıç yapana Şanlıurfaspor aldığı galibiyetlerle adeta fırtına estirmeye devam ediyor. Hele hele geçtiğimiz hafta evinde konuk ettiği Altay karşısında mağlup duruma düşmesine rağmen oyundan kopmayan takımımız her iki yarıda bulduğu gollerle rakibini 2-1 mağlup ederek gönlümüzü fethetti. Teşekkürler Şanlıurfaspor, Teşekkürler bu takıma gönül veren taraftarlara.

Pazar günü 11 Nisan Stadyumunda yaklaşık 20 bin taraftarların destek verdiği Altay karşısında taraftarlarımız görevlerini fazlasıyla yerine getirdiler. Zaten sezon başından bu yana taraftarlar takımlarını hiç yalnız bırakmadılar şimdiye kadar, ama bunun karşılığını almalarının sevincini yaşayan taraftarlarımız bu hafta İstanbul temsilcisi Karagümrük karşısına çıkacak olan Şanlıurfaspor’u yalnız bırakmayacaklar.

Eğer takımına sahip çıkmak istiyorsanız buradan İstanbul’da yaşayan Şanlıurfalılara seslenmek istiyorum.

Cumartesi günü İstanbul Vefa Stadyumunda oynanacak olan Karagümrük maçında canımızdan çok sevdiğimiz Şanlıurfasporumuza destek çıkalım. Haydi Şanlıurfa şimdi destek zamanı olduğunu göstermeliyiz. Çünkü Başka Şanlıurfaspor yok.

ŞANLIURFASPOR BU TEMPOYLA DEVAM ETMELİ!

İkinci yarıda fırtına gibi esmeye devam eden Şanlıurfaspor oynadığı 3 maçta ülen taraf oldu. İkinci yarıya kendi evinde Niğde Belediyespor galibiyetiyle yola çıkan takımımız daha sonra deplasmanda Nazilli Belediyespor’u 2-1’le geçerek mutlu olan taraf oldu.

Şampiyonluğu yakından ilgilendiren Altay maçına çıkan Şanlıurfaspor bu maça büyük önem vermişti. Haftalar önce taraftarlarıyla kenetlenen “2 Bilet al, takıma destek ol” kampanyasıyla 20 bin taraftarlarının desteğiyle Altayspor’u zorda olsa 2-1 mağlup ederek hedefe doğru koşmaya başlayan Şanlıurfaspor öyle bir galibiyet aldı ki anlatamam. Gerçekten takım olarak iyi mücadele ettik.

Yeni duruma düştük ama pes etmedik direndik, savaştık ve zaferi kazanan biz olduk. Bu takımda bu azim, bu takımda bu istek olduktan sonra gerizi bize vız gelir. Ama bunu her zaman söylüyorum. Yine söyleyeceğim.

Futbolda rakibin küçüğü büyüğü olmaz. Rakibi her zaman kendinizden üst göreceksiniz ki, savaşı kazanmasınız. Bu hafta deplasmanda oynanacak olan Şanlıurfasporumuza Karagümrük karşısında başarılar dilerim.

YORUM EKLE