Zülfükar İzol’dan Flaş Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Açıklaması

TBMM 20, 21, 22 ve 23 dönem milletvekili ve AK Parti kurucu üyelerinden İzol aşiretin önde gelen isimlerinden Zülfikar İzol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Mart’ta Şanlıurfa’da yapacağı mitinge destek vermek için Siverek’ten binlerce kişi ile miting alanına gelecek.

Zülfükar İzol’dan Flaş Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Açıklaması

İzol aşiretin önde gelen isimlerinden Şanlıurfa eski Milletvekili Zülfikar İzol, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’ye ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e destek vererek çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan ve eski Milletvekili Zülfikar İzol ve Ak Parti yönetim kurulu üyesi Mehmet Gültoprak ile sahada seçim çalışmalarına aktif bir şekilde destek veren İzol, Cumhurbaşkanımıza yakışır bir karşılama yapmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İnşallah 8 Mart’ta da binlerce aşiret mensubu kardeşlerim ile birlikte miting alanında olarak Başkanımız Erdoğan’ı karşılayacağız.

Bizler İzol Aşireti olarak AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında AK davaya hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
EDESSA
EDESSA - 8 ay Önce

KESİN ŞERINTEN OTELİN AKİBETİ İÇİN DESTEK OLUYOR

Devlet
Devlet - 8 ay Önce

Aşiret kafasının bittiğinin resmidir en büyük ağa devlettir

Sedat
Sedat - 8 ay Önce

Noldu en son tayibin konvoyunu yuhlamıştınız oteliniz tarih oldu şimdi noldu kuzu kuzu ayağına gidiyorsun

Cellik
Cellik - 8 ay Önce

Cevheriyi örnek al biraz.kendi istegiyle akp den istifa etti.adam etik davrandı diye urfa da her yerde coşkuyla karşılanıyor.

MK
MK - 8 ay Önce

Ape Tayyip eşiret meşiret nehiştiyı

Memet
Memet - 8 ay Önce

Sende karartersiz sin malesef

Leyla karakaş
Leyla karakaş - 8 ay Önce

AK KADRO HEPİMİZ ORDAYİZ ALLAH IN İZNİYLE KISKANANLAR ÇATLASIN

SIRADAKİ HABER