Zabıtada Kaldırımı İşgal Ederse!

Merkez Eyyübiye ilçesine bağlı Büyükyol Caddesinde ki kaldırımların üzerine araç park edilmesi yaya geçişine engel olurken, kaldırım işgaline zabıtaların da katılması bu kadarına pes dedirtiyor.

Zabıtada Kaldırımı İşgal Ederse!

Şanlıurfa merkez genellinde yayaların geçişi için yapılan yaya kaldırımlarının işgalinde adres değişse de duyarsızlık değişmiyor.  Kaldırım işgallerinin başını çeken ve yol boyu kaldırımlarda araç parkının yapıldığı Büyükyol caddesinde ki araç park sorunu gün geçtikçe büyüyor. Bu cadde üzerinde kaldırım işgalleri bir türlü son bulmuyor. Birçok duyarsız sürücü araçlarını kaldırım üzerine park ederken bu işgalle sözde engel olunması için görevlendirilen zabıta ekipleri araçlarının da katılması bu kadarına pes dedirtiyor.

Vatandaşlar sürücülerin bu konuda duyarlı olmalarını ve söz konusu zabıtaların bu duruma engel olmak yerine aynı davranışta bulunmalarına hiçbir anlam veremediklerini söylüyor. 

“Zabıtayı, zabıtaya mı şikâyet edelim?”

Konuyla alakalı ‘Zabıtayı, zabıtaya mı şikâyet edelim?’ diyen vatandaşlar; “Zabıtalar bu tür işgallere engel olmak yerine kendileri de kaldırımları işgal ediyorlar. Böylesi bir durum hangi şehirde görülmüş? Açıkçası bu kadarına pes diyoruz! Bunu yapan zabıtaysa gerisini düşünmek bile istemiyoruz” dediler.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKAN
HAKAN - 11 ay Önce

Buyukkoy kalkiniyor hemde bunlarla... memlekette hizmet yok hepsinin altinda.bir araba.. vayy vayy tasarrufmus

Derya
Derya - 11 ay Önce

Arabalarla bol bol geziyorlar hic bir sey yapilmiyor

SIRADAKİ HABER