Yolcular Tepki Gösterdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uçağını kalkışı sırasında Ankara’dan gelen yolcuların uçaktan inmelerine izin verilmemesi üzerine yolcular tepki gösterdi.

Yolcular Tepki Gösterdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Nisan Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka seslenmek üzere Şanlıurfa’ya geldi. Uçakla GAP Havalimanı'na gelen Erdoğan’ı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Jandarma Komutanı, 20’nci Zırhlı Tugay Komutanı, Emniyet Müdürü ve yetkililer karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’daki programları kapsamında kente geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk olarak Abide Toplanma Merkezi Yanında düzenlenecek mitingde vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı daha sonra 16.30’da Göbeklitepe Ören Yeri Resmi Açılış Töreni’ne katıldı.  Açılıştan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18.30’da Aynı Gök Kubbe Altında Gönül Dilimiz Türkiye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Buluşması programına katıldıktan sonra GAP Havalimanın giderek, uçağa binen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağının kalkışı sırasında Ankara’dan gelen yolcu uçağında bulunan yolcuları ise uçağın piste inmesine rağmen yolcular Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağının kalkışı oluğu için uçakta bir süre beklemeleri istendi. Bekleme süresinin uzamasından dolayı yolcular tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 21:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSRAF,İSRAF,İSRAF
İSRAF,İSRAF,İSRAF - 8 ay Önce

BÖYLE ŞEHİRLERİ DOLAŞMASI DÜNYANIN MASRAFI,İSTANBUL,ANTALYA VE BİR ÇOK ŞEHİRDEN UÇAKLARLA POLİSLER GETİRLİYOR HER GİTTİĞİ YERE,BİR DE OKONOMİK SAVAŞ VERİYORUZ DİYOR,ŞAHSEN HAKKIM HARAM OLSUN HİİİÇ BİR ZAMAN HELAL OLMASIN..

SIRADAKİ HABER