Yıldız; Adayımız Henüz Belli Değil!

Son günlerde bazı haber sitelerinde yayınlanan Büyükşehir adayı belli oldu yönündeki haberler ile ilgili Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız, “Görüşmeler yapılmakta, sürecin nihayete ermiş bir tarafı yok. Biz de bugün kamuoyunda duyduğumuz bilgiler bunlar bir geçerliliği yok” dedi.

Yıldız; Adayımız Henüz Belli Değil!


AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız Parti İl binasında aday adayları rakamlarının açıklandığı basın toplantısında sorulan soru üzerine yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için tarafımıza ulaşan bir bilgi yok. Sürecin içerisindeyiz. Kamuoyu yoklamaları anketler devam etmekte. Halkımızla birebir görüşmeler yapılmakta. Sürecin nihayete ermiş bir tarafı yok. Biz de bugün kamuoyunda duyduğumuz bilgiler. Bir geçerliliği yok.” Dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
BARAN ASLAN
BARAN ASLAN - 13 ay Önce

NİHAT ÇİFTÇİ OLMASINDA KİM OLURSA OLSUN.MEMLEKETİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ BU SAATTEN SONRA URFADA BİLE GÖRMEK İSTEMİYORUZ

Urfalı
Urfalı - 13 ay Önce

Aynen

Ahmet Çelik
Ahmet Çelik - 13 ay Önce

Nihat Çiftçi neden olmassin da kim olursa olsun... bu garazinizin sebebi nehir yorumu yazan kişisinin sorunu urfa değil herhalde kendisi ile alakalıdır.urfalı değilim çok başkan urfa da gördüm Nihat bey gibi çalışan olmadı belediye çalışanı yada akrabada değilim.....

Dereboyu
Dereboyu - 13 ay Önce

Çalışırsanız elbette sıkıntılar olacak şehrin altı üstüne gelmek çalışmak demektir efendim

63
63 - 13 ay Önce

Ya eyyubiye oda ayni

Haluk
Haluk - 13 ay Önce

Urfalilar aklinizi biraz toplayin. Akp anlayişi olduğu müddetçe Halka hizmet gelmez. Yandaşa, aile mensuplarina gider. Bunu niye söylüyorum çönkü bundan yillar önce topraklarimizda aynisini atalarimiz yaşamişlardi. Şikayet ve protesto etmişlerdi.o zamanki yetkili halki bir toplantiya cağirir halki dinlemeye çalişir. Toplanti sonunda halka iki kovayi gösterir bir kova dolmak üzereyken diğer kovayi ise daha boştu. Bununla Halka benim kovam dolmak üzeredir beni beğenmeye bilirsiniz benim yerime gelecek olanin ise kovasi daha boştur. Bizim artik hatalarimizdan ders çikarmamiz gerekir.

SIRADAKİ HABER