Yeşilurfa İlkokulu Öğrencilerinden Annelerine Sürpriz

Şanlıurfa Yeşilurfa İlkokul ikinci sınıf öğrencileri yaklaşan anneler günü dolayısı ile yaptıkları çalışmalarla annelerine sürpriz yaptı.

Yeşilurfa İlkokulu Öğrencilerinden Annelerine Sürpriz

Yaklaşan Anneler Günü dolayısı ile Yeşilurfa İlkokul ikinci sınıf öğrencileri annelerine sürpriz yaptılar. Hiç bir şeyden habersiz annelerini okula çağıran öğrenciler sınıf öğretmenleri Merve Bekmez ile birlikte 1 aylık gibi bir sürede yaptıkları çalışmalarla annelerine sürpriz yaptılar. Kendileri küçük ama sevgileri büyük olan öğrenci anneleri çocuklarının kendilerine sürpriz yaptığını görünce donup kaldılar.

‘Annelerimizin okula gelmesine vesile olmak istedik’

Yapılan etkinliklerle ilgili konuşan sınıf öğretmeni Merve Bekmez, “Biz çocuklarla bunun büyük bir heyecanını yaşadık çünkü annelerimiz ilk defa anneler gününü kutlayacak ve hatta birçok annemiz okula ilk defa geldiler dolayısıyla biz hem annelerimizin okula gelmesini gidip gelmesini alıştırmak istiyoruz daha çok okula katılımlarını istiyoruz hem de o özel günleri ve anneleri doyasıyla yaşamaları için böyle bir etkinlik düşündük.” Dedi.

21 öğrenciyle bu etkinliği yaptık ve yaklaşık bir aydır bu etkinlik üzerine çalışıyoruz büyük bir emek harcadık büyük bir zaman harcadık. Velilerimiz ilk başta bu tür etkinlik için soğuklardı ve çok fazla okula gelmedikleri için aileler bir program düşündüler biz tek tek, onları aradık, sorduk, söyledik ve müdüre hanım bize çok yardımcı oldu aynı zamanda çocuklar çok ısrar ettiler annelerinin gelmesi için bu yüzden böyle bir katılım ve bir etkinlik oldu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER