Yeniden Refah Urfa’da Kongrelerini Gerçekleştiriyor

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa’da 10 İlçenin Kongresini Gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Urfa’da Kongrelerini Gerçekleştiriyor


Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa’da il ve ilçe teşkilatlarını tamamladıktan sonra bu sefer il ve ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor. Yoğun mesai ile gece gündüz çalışan Yeniden Refah Partisi il ve ilçe teşkilatları Haliliye, Eyyübiye, Ceylanpınar, Viranşehir, Hilvan, Harran, Akçakale, Bozova, Suruç ve Birecik ilçe kongrelerini gerçekleştirdi.  Siverek, Karaköprü ve Halfeti ilçe kongreleri gerçekleştirildikten sonra gözler bu sefer il kongresine çevrilecek. İl kongresi de 7 Nisan Pazar günü Şanlıurfa Mehmet Akif Konferans Salonunda genel başkan Doktor Fatih Erbakan’ın katılımı ile gerçekleşecek.

Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve İl Başkanı İsmail Yavuz, “Şanlıurfa Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı olarak 10 ilçemizin kongrelerini tamamlayıp İl Kongremizin Müracaat Dilekçesini Şanlıurfa İl Seçim Müdürümüz Sayın Mehmet Doğan'a teslim ettik.  7 NİSAN 2019 Pazar günü Saat: 09:30'da Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Şanlıurfa İl Kongremize Tüm Hemşerilerimi Bekliyorum.” Dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
eren
eren - 8 ay Önce

erbakan hocanin sözü,saadet dışinda kim ben milli görüş cuyum dese,palyaçoya benzer,17 yildir bu oyunlari yuttuk,artik saadetten başkasi herşey yalan ve boştur..rabbim muslumanlara feraset versin,oyunlardan muhafaza etsin,bundan sonra vatan,ummet için saadey

SIRADAKİ HABER