Yeni Rektör Çelik’ten Flaş Açıklama

27 Aralık 2018 Tarihli ve 30638 Sayılı Resmi Gazetede yer alan 2018/264 numaralı karar ile T.C. Harran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Rektör Mehmet Sabri Çelik mesaj yayımladı.

Yeni Rektör Çelik’ten Flaş Açıklama

27 Aralık 2018 Tarihli ve 30638 Sayılı Resmi Gazetede yer alan 2018/264 numaralı karar ile T.C. Harran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanmış olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyorum.

Ülkemizin “Milli ve Yerli” ülküsü ile yüksek hedefler belirlediği dönemde, şahsıma böylesine önemli bir görevi layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a şükranlarımı sunuyorum.

Anadolu ile Mezopotamya kültürünün mecz olduğu, engin bir kültür birikimine sahip Şanlıurfa’mızda, kadim bir bilim merkezinden ismini alan olan Harran Üniversitesi’nde akademik, idari personel ve öğrencilerimizin desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizin 2023 vizyonu çerçevesinde hedeflerimize ulaşacağımıza eminim.

Harran Üniversitemizin kentsel ve bölgesel anlamda sosyal ve kültürel değişimine öncülük etmek, kalkınmasını desteklemek, eğitim ve araştırmada öncü ve örnek bir eğitim kurumu noktasına getirmek için bugünden itibaren vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağımızın bilinmesini isterim.

Millet, devlet, bayrak sevgisi ekseninde, Harran Üniversitesi kurumu özelinde ve ilgili her platformda FETÖ terör örgütü ile olan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğimizi ifade ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 11 ay Önce

Hoş geldiniz öncelikle. Eski rektorün adamlarını inşAllah yollarsınız hocam.

polat63
polat63 - 11 ay Önce

sayın rektörüm hoşgeldin şehrimize rabbim utandırmasın inş hep birlikte inş çok büyük başarılar elde edecegiz Allahın izniyle inş kalbinizde ki o güzellik yüzünüze yansımıştır sayğılarımla

polat63
polat63 - 11 ay Önce

sayın rektörüm hoşgeldin şehrimize rabbim utandırmasın inş hep birlikte inş çok büyük başarılar elde edecegiz Allahın izniyle inş kalbinizde ki o güzellik yüzünüze yansımıştır sayğılarımla

Dilek
Dilek - 11 ay Önce

Hosgeldiniz sayin hocam gorevinizde başarılar..

av.polatoglu
av.polatoglu - 11 ay Önce

simdi atamayla fetönün ne alakasi var?
masum yüzlerce insani burs verdi, gazeteye abone diye iceri attiniz...Allah evladinizdan cikarsin bunun hesabini...oysa siz de biliyorsunuz ki cemaate mensup insanlarin %99 u masum...%1de mefaatci serefsiz ispiyoncu Ve de hain....

urfalı
urfalı - 11 ay Önce

Ancak yüzlerce yıl önce "bilimin merkezi" olan Harran Okulu'nun o soylu mirasının üzerinde şekillendirilen bir eğitim kurumu var ki, temellerini ne yazık ki Nurcular atınca gündemden hiç düşmedi... 1992'de kurulan üniversite, müritlerin öylesine istilası altındaydı ki, YÖK sonunda gerici kadrolaşmaya dayanamadı ve tarihin en büyük üniversite operasyonunu yaparak kurumu neredeyse "medrese"ye çeviren Nurcuların armağanı rektörle tayfasını görevden aldı... http://www.yenicaggazetesi.com.tr/mogollar-yikti-bagnazlar-kusatti-49468yy.htm

SIRADAKİ HABER