‘Yeni Parklara değil İçindekilerle Mücadeleye İhtiyacımız Var’

Saadet Partisi Seçim İşleri Başkanı Avukat İbrahim Halil Kömeççi,  “Yeni parklara değil parkın içinde ki "uyuşturucu satanlarla" mücadele etmek gerek...” dedi.

‘Yeni Parklara değil İçindekilerle Mücadeleye İhtiyacımız Var’


 

Saadet Partisi Seçim İşleri Başkanı Kömeççi diğer parti adaylarının açıkladıkları bazı projelerinde yeşil alan ve yeni parklara değinmesinden dolayı bir açıklama yaptı. Kömeççi yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. “Yakın zamanda başka partilerin adayları açıklanırken projelerine baktığımız zaman yeni park yeni yeşil alanlar dediklerini görüyoruz. Park yapıyorlar da vatandaşlar çocuklarını torbacılarına, tinercilerin ne olduğu belli olmayan kişilerin kol gibi gezdiği mevcut parklara bırakamazken yeni parklara başka sorunlara yol açar.” Dedi.

Sokağın dili ile projelerin birbirleri ile örtüşmesi gerektiğini söyleyen Kömeççi, “İşte bu sebeple saadet partisi olarak sokağın dili ile projelerin dilinin örtüşmesi gerekiyor.

Kısaca bizim dışımızdaki partiler park ve bahçe ile meşgul olmaya devam etsinler.

Yakında memleketimizin tüm sorunlarına çare olacak “MİLLI GÖRÜŞ” bildirgesini yayımlayacağız... Ve herkes şaşıracak...” diyerek sözlerine son verdi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER