‘’Yazın Çalışmayan Kurumlar Kışın Vatandaşı Mağdur Ediyor’’

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesinde yağmur yağışı dolasıyla rögar kapaktan akan pis suyun ana yola kadar akmasından dolayı araçların geçişi sırasında yayaların üzerine sıçrarken kötü kokuya da neden oluyor.

‘’Yazın Çalışmayan Kurumlar Kışın Vatandaşı Mağdur Ediyor’’

Sonbahar ayları ile birlikte yağışların başlamasıyla sorunlarda ortaya çıkmaya başladı. Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesine bağlı Akbayır Mahallesinde yağıştan dolayı rögar kapağından akan pis su 35 metre caddesine kadar akıyor. Akan pis su, araçların geçişi sırasında yaya olarak yolda yürüyen vatandaşların üzerine sıçrayarak rahatsız ediyor. 
Yoldan geçen vatandaşlar iki defa bildirilmesine rağmen şuana kadar vidanjörün gelmediğini belirterek tepki gösterdiler. Vatandaşlar pis suyun üzerlerine sıçramasıyla namaz kılan insanın vebalini aldıklarını ve çevrede bulunan evlerin kokudan duramadıklarını kaydederek bir çözüm bulunmasını istediler. 
Yaz boyu bu tarz konularla ilgili kurumların hiçbir çalışma yapmadığını dile getiren vatandaşlar kış kapıya dayandığı zaman böyle sorunların oluşması çok normal diyerek ŞUSKİ’ye tepki gösterdiler.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 14:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 4 hafta Önce

Karaköprü nün en prestijli caddesinde bu görüntü çok kötü. Vatandaşa sıçrayan pis su da cabası. Oradan geçip camiye gidenlerin ve abdesti bozulanların vebali bütün sorumluların boynuna.

HAKAN
HAKAN - 4 hafta Önce

ŞUSKİ NEREDE? NE İŞ YAPAR? SADEDE EVLERE SU VERMEK Mİ İŞİ? ALT YAPI SU GİDERİ BİR YAZ GEÇTİ UYUDU..GNL MUD NERDESIN MEMLEKET NE HALDE DAHA BİSMİLLAH YAGAN YAĞMUR NE Kİ? KAÇ YILDIR BU SORUN VAR 35 MT YOLDA GÖLE DÖNEN YOL.. GN MUD UYU BAKALIM SUYA ZAM YAPMAKLA HIZMET OLMUYOR DEMEK.. MEMLEKETIN HALINI KIŞIN TAM YAĞMUR ZAMANI GÖRECEZ. YAZIK...

Urfalı
Urfalı - 4 hafta Önce

Mustehaktır bizlere şikayet etmeyelim şikayetçi de olmayalım lütfen çünkü yüzde 70 lerle biz seçtik bunları gökten zembille inmediler belediye başkanı olarak.

SIRADAKİ HABER