Yaşlı Kadını Geri Çeviren Memurlara Tepki Yağdı

Şanlıurfa'da saat 16.55'de nüfus müdürlüğüne gelen yaşlı kadına sistemin kapandığını söyleyip ''Yarın gel'' diyen memurlar işlem almadı. Kameraya yansıyan görüntüler büyük tepki çekti.

Yaşlı Kadını Geri Çeviren Memurlara Tepki Yağdı

Şanlıurfa'da mesai bitmeden sistemi kapattığı iddia edilen nüfus müdürlüğünde memurlar ile yaşlı kadın arasında yaşanan diyaloglar tepkilere yol açtı.

YARIN GELMESİNİ İSTEDİLER

Olay Eyyübiye Nüfus Müdürlüğünde yaşandı. İddiaya göre, mesai saatleri içerisinde komşusunun yardımıyla işlemlerini yapmak üzere müdürlüğe gelen yaşlı kadın saat 16.55 olmasına rağmen memurlar tarafından sistemin kapatıldığı öne sürülerek yarın gelmesi isteniyor.

ISRARLA SİSTEMİN KAPALI OLDUĞU SÖYLENDİ

Cep telefonuyla görüntülenen diyaloglar yaşlı kadının komşusu olduğu ileri sürülen kişi tarafından çekilirken, görüntülerde merhamet dileyen yaşlı kadına bir kadın memur ise gülümseyerek cevap veriyor. Yaşlı kadın ve yanındakilerin tüm ısrar ve merhamet talebine rağmen görevliler ve amirleri olduğu ileri sürülen kişiler tarafından ısrarla sistemin kapalı olduğu söylendi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Kurum çalışanları sistemi 17:02'de kapattıklarını belirtirken, görüntüleri sosyal medyada izleyen birçok kullanıcı ise diyaloglara tepki gösterdi.

HABERLERCOM

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 1 yıl Önce

neden yetkililer gereğini yapmıyor..bu memurların yaptığı yanına karmı kalacak..

alo
alo - 1 yıl Önce

yanı helal olsun butun gun gelme beş dakıka kala gel sonrada vay efendım merhamet ne alaka kardeşim zamanında gel haklı ol hep memurlar suçlu zaten memur kadar kafanıza taş düşsun

SIRADAKİ HABER