Viranşehir Takımından Ligden Çekilme Kararı!

Geçen Sezon 1.Amatör Ligde şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselen Viranşehir Sanayispor, sosyal medya hesabından ligden çekildiklerini duyurdular.

Viranşehir Takımından Ligden Çekilme Kararı!

Geçen Sezon 1.Amatör Ligde şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselen Viranşehir Sanayispor, ligden çekilme kararı aldı.

Spor Kulübü sosyal medyada yaptıkları paylaşımda; 

''Sezon başında kaymakam, belediye başkanı ve viranşehirimizin iş adamlarıyla yapılan toplantılar da verilen sözler doğrultusunda çıktığımız bu yolda canımızı dişimize takarak aylarca çalıştık .
Dışarıdan yaklaşık 13 tane futbolcu ile anlaşıp bir miktar para verdik. Futbolcular ailelerinden memleketlerinden ayrılıp viransehirimize geldi. Barınma sorunumuz vardı futbolcuları bir süre kendi imkanlarımızla öğretmenevi ve otellerde barındırdık. Yaklaşık 15 gün antrenman yaptık. Kısa sürede yaptığımız çalışmalar ile bölgede daha sezon başlamamışken bile viranşehirimizin adını duyurduk 'bu sene şampiyon VİRANŞEHİR' diye. Ama malesef sezon başı konuşulan şeyler verilen sözleri yerine getirme sırası geldiğinde aksaklıklar yaşadık. Memleketimiz desteği olmadan şehrimizin tek süper amatör takımı viranşehir sanayisporu malesef ligde barındıramayacağımızdan üzülerek söylüyoruz takımı ligden çekiyoruz. Bu olay bütün viranşehirin ayıbıdır'' ifadelerini kullanıldı.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER