Viranşehir Belediyesinin Hastaneye Yaptığı Misafirhane Açılış İçin Gün Sayıyor

Viranşehir Belediyesi tarafından Viranşehir Devlet Hastanesi bahçesine yapılan misafirhane açılış için gün sayıyor.

Viranşehir Belediyesinin Hastaneye Yaptığı Misafirhane Açılış İçin Gün Sayıyor

Viranşehir Belediyesi tarafından hasta yakınlarına kolaylık sağlaması amacıyla yapılan misafirhaneyi Belediye Başkan Yardımcısı Halaf Kete ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaba inşaatı biten misafirhaneyi gezen Kete burada hasta yakınlarını ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerini iletti hem de incelemelerde bulundu.

Başkan Yardımcısı Halaf Kete" kısa bir süre önce inşaatına başlamış olduğumuz Hastane misafirhanemizin kaba inşaatı bitti. Şu an halı, yastık, klima gibi ihtiyaç var. Bunları da en kısa zamanda temin edip halkımızın hizmetine sunacağız. Böylece hasta yakınları burada ziyaretçileri kabul edip ağırlayabilecek. Hastane içinde yapılan ziyaretler hastalarımıza da hasta yakınlarımıza da eziyet oluyordu. Ben emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Viranşehir Belediyesi tarafından Hastane bahçesine yapılan Misafirhane 2 bölümden oluşuyor. Biri bayanların biri de erkeklerin kalabileceği şekilde dizayn ediliyor. Başkan Yardımcısı Halaf Kete hastası olan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra oradan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER