Veteriner Hekimler Oda Başkanları Harran Üniversitesinde toplandı

Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinde “Bölge Veteriner Hekimler Oda Başkanlarıyla Veteriner Fakültesi Öğrencilerinin Buluşması” programı gerçekleştirildi.

Veteriner Hekimler Oda Başkanları Harran Üniversitesinde toplandı

Veteriner Fakültesi ve Şanlıurfa Veteriner Hekimler Odası işbirliği ile düzenlenen program, Eyyübiye Yerleşkesi Mehmet Akif Ersoy konferans salonunda yapıldı.

Programa, Şanlıurfa Veteriner Hekimler Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz, Diyarbakır Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serhat Aslan, Mardin Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muharrem Çakar, Gaziantep Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yunus Özdede ve Adıyaman Veteriner Hekimler Odası Başkanı Orhan Öztürk konuşmacı olarak katıldı.

Programın açılışında söz alan Harran Üniversite Veteriner Fakültesi dekanı Prof. Dr. Mehmet Avcı, Veteriner açığı olduğuna dikkat çekerek öğrencilere, “Üniversite de çalışmak için alanları olduğu gibi serbest çalışmak isteyenler için Veteriner Hekimler Odası Başkanlarıyla tarafından bilgilendirileceksiniz” diye konuştu.

Moderatörlüğünü Prof.Dr. Mehtap Gül Altaş’ın yaptığı etkinliğe, Dekan Prof. Dr. Mehmet Avcı, öğretim elemanları, sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve öğrenciler katıldı. Panel şekilnde yapılan program yaklaşık 2,5 saat sürdü. Programda oda başkanları tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Program karşılıklı soru cevap şeklinde devam etti.

Etkinlik sonunda, üniversitemiz öğretim üyeleri tarafından konuşmacılara plaket takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 17:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 2 yıl Önce

veteriner fakültesi dekanı sayın Prof Dr Mehmet avcıya selamlar

SIRADAKİ HABER