Vekiller Külliyede Bakanlar İle bir araya geldi

Ak Parti Şanlıurfa Millevekilleri Cumhurbaşkanlığı külliyesinde 30 Ağustos Zafer bayramı kutlamasına katıldı.

Vekiller Külliyede Bakanlar İle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bizler kesinlikle gerek Dicle’nin doğusunda, gerekse Fırat’ın doğusunda kuzularımızı kurtlara kaptırtmayacağız, yedirmeyeceğiz. Kara, deniz, hava güçlerimiz ve diğer tüm savunma unsurlarımız kalplerinde vatan sevgisi, dillerinde tekbir, eller tetikte ve gözler ufukta 24 saat görev başında" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen resepsiyonda iş, siyaset, spor, sanat dünyasından temsilcilerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın resepsiyonuna Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Zemzem Gülendar Açanal’da katıldı.

Şanlıurfa Milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Resepsiyonunda Milli Eğitim Bakanı,İçişleri Bakanı,Tarım Orman Bakanı,TBMM başkanı ve Milli Eğitim Bakanı ile bir araya gelip sohbet etti.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 2 hafta Önce

Çok güzel görüntüler. MaşAllah Fotoğraf çektirmede üzerimize yok. Yaşasın Vekillerimiz. Bayan Vekili hiç sorunlarla uğraşırken görmedik. Yeni zamlı maaşıda hayırlı olsun. Allah kesesini eksiltmesin.

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 2 hafta Önce

Hazır herkes oradaiken boşta olan çocuklarınıza, yegenlerinize iş ayarlayın.

İBRAHİM
İBRAHİM - 2 hafta Önce

URFANIN SORUNLARI VAR FOTOĞRAF ÇEKİNMEYE LÜZUM YOK

vatandaş
vatandaş - 2 hafta Önce

ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARI SN URFA VEKİLLERİMİZ,RESEPSİYONDA BAKANLARLA FOTOĞRAF ÇEKİP SOHBET ETMİŞLERMİŞ.....

SIRADAKİ HABER