Vekil Kaçar’dan Aday Listeleri ile İlgili Açıklama Yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut KAÇAR 27.Dönem Milletvekili aday listelerinin açıklanmasından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Vekil Kaçar’dan Aday Listeleri ile İlgili Açıklama Yaptı

Milletvekili KAÇAR açıklamasında, Hayatınımın her aşamasında davaya sadakati merkeze alan, millete hizmetkar olma gayretinde olan bir kardeşiniz olarak, Ümmetin ve insanlığın umudu olarak gördüğüm Ak Parti kadrolarında siyaset yapma fırsatını nasip eden Rabbime hamt ediyorum dedi.

Kaçar açıklamasının devamında, AK kadrolar içinde hizmet sunmama vesile olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, evladı ve hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum tüm Şanlıurfalı hemşerilerime ve Aziz milletimize teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Milletin birliği ve Ümmetin selameti için Hak yolda, AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine omuz vermeye ve bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğim.

Başta Şanlıurfa olmak üzere tüm Türkiye'de bu davayı omuzlamak için aday olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah muvaffak etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Kimin agzı acıldımı millete hizmetkar olmak icin urfaya hizmet askıyla bu göreve talip oldum falan filan artık bu ucuz siyaseti kimse yemiyor hepsi cebine hizmet aşkıyla akrabasına yandasına torpil askıyla ihale ve imar askıyla yanıp tutuşuyor vesselam.

helal
helal - 1 yıl Önce

Allah razı olsun bugüne kadar ne bir ihalede ne bir yolsuzlukta ismin geçti hep bölgen olan haliliye bölgesini seçimde birinci çıkardın fakıbaba nın yapacağı listede senin gibi dürüst insanlara yer vermez yolun açık olsun

Urfali
Urfali - 1 yıl Önce

Ne faydaniz oldu urfa ya da kalkip hizmetkâr diyebiliyorsunuz kendinize açıklanan listeye bakin hele dosru düzgün bir kac adamdan başka bir şey yok bu ne sacmaliktir. Ama sizde bir acidan haklisiniz urfa milleti siz ne yaparsaniz yapin yine oy vermeye devam edecekler inşAllah Allah vardir...

efe
efe - 1 yıl Önce

pardon ben bırseyını gormedim en ıyı tanıyan ben..

HALK
HALK - 1 yıl Önce

BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYIN BU LİSTE FAKKIBANIN LİSTESİ DEGİL BOŞ BOŞ KONUŞMAYIN

Doğru
Doğru - 1 yıl Önce

Bu şekilde açıklama yapan eski vekillerin içini Allah da biliyor biz de sadece yav he he diyebiliyoruz.

özurfalı
özurfalı - 1 yıl Önce

seni bakan olarak görmek istiyoruz

SIRADAKİ HABER