Vekil Gülpınar; Sorunlar İçin Caba Gösteriyoruz

Şanlıurfa Milletvekili, Avrupa Uyum Komisyon Başkanı Sayın Kasım Gülpınar Siverek ilçesine gelerek partisinin ilçe Başkanı ile diğer partililerle görüştü.

Vekil Gülpınar; Sorunlar İçin Caba Gösteriyoruz

Gülpınar İlçenin Şanlıurfa Karayolunda bulunan Meslek Yüksekokulunda incelemelerde bulundu Gülpınar Kampüs içerisindeki pansiyon binasının gezdi öğrenciler ve okul yönetimiyle görüştü. 

Milletvekili Gülpınar’ın incelemelerine İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Nedim Lale ve okul idarecileri eşlik etti.

Şanlıurfa Milletvekili, Avrupa Uyum Komisyon Başkanı Siverek’te Yükseköğrenimlerine devam öğrencilerinin barınma sorunu ve kampüsün genel sorunlarıyla ilgili Okul Müdürü Harran üniversitesi öğretim görevlisi Mustafa Alpsülün’den okul ve öğrenci sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Gülpınar, okul çıkışında yaptığı kısa açıklamada ilçede ki meslek yüksekokulu ile Eğitim Bilimleri Fakültesinde eğitimlerine devam eden öğrencilerin başta barınma sorunu olmak üzere sorunların çözümü için çaba gösterdiğini, bu çabanın devam edeceğin” belirtti.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER