Vekil Aydınlık, Yazıklar Olsun Size!

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa Spor'a haciz gelmesiyle alakalı yazılı açıklamada bulundu.

Vekil Aydınlık, Yazıklar Olsun Size!

Şanlıurfaspor’a Haciz gelmesiyle ilk tepki gösteren CHP Şanlıurfa Milletvekili Aydınlık sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi;

"Yürekten söylüyorum ki içim yanıyor. Memleketimin takımının bu hale düşürülmesi Şanlıurfa Spor'un bir taraftarı olarak beni çok üzdü. Şanlıurfa Spor'la alakalı iktidar sahiplerine defalarca seslendim, gördüğüm yerde yüzlerine de söyledim 'Şanlıurfa Spor'u ayağa kaldırmamız gerekiyor, yeterince sahip çıkılmıyor. Şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımıza daha fazla destek olunmalı'. Ancak tabiki bu söylemimize vermiş oldukları yanıtlar havada kaldı. Sonuç olarak Şanlıurfa Spor'a haciz geldi.

 Nerede kaldı o toplantılarınız, nerede kaldı o destek sözleriniz? Hiç mi üzülmüyorsunuz memleketimiz, takımımız için? Bu saatten sonra nasıl çıkacaksınız Şanlıurfa Spor Sevdalılarının karşısına? Şanlıurfa'da, Büyükşehir dahil bütün belediyeler elinizde, iş insanlarımızın büyük bir çoğunluğu yanınızda. Şanlıurfa'nın sevdası böyle bir duruma nasıl düşürülebilir? İfadeleri kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Şeker
İbrahim Şeker - 8 ay Önce

1 topun ardından 22 kişi kaçsın, 2 milyon Urfalı seyretsin, adı da spor olsun. Büyük aldatmacanın sonu geliyor yavaş yavaş. Üzülecek bir durum yok.

Alo 186
Alo 186 - 8 ay Önce

Memleketi soydunuz artık. Lütfen daha da rezil olmanın bir anlamı yok. Bükemediğin bileği öpeceksin kardeşim. İki kere iki dört eder, bu kadar basit.

SIRADAKİ HABER