Vekil Aydınlık Hilvan’da Yaşanan Su Sorununu Meclise Taşıdı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık Hilvan ilçesinde yaşanan içme suyu ve alt yapı sorununu TBMM’de meclis gündemine getirdi.

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde yaşanan içme suyu ve kanalizasyon sıkıntılarının halen devam ettiğini dile getiren Vekil Aydınlık Uzun süredir devam eden içme suyu Arıtma Tesisinin durumunun belirsiz olduğunu söyledi.

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık TBMM’de şu ifadelere yer verdi;

Hilvan İlçemizde Yaşanan İçme Suyu Ve Kanalizasyon Sıkıntıları Halen Devam Ediyor. Uzun Süredir Devam Eden İçme Suyu Arıtma Tesisinin Durumu Belirsizdir. 21.’Ci Yüzyılda İnsanların İçme Suyu Sıkıntısı Yaşaması Hangi Akla, Hangi Mantığa Sığar?

Bazı Kırsal Mahallelerimizde Yaşanan Ulaşım Sıkıntısı Da Artık Çözüme Kavuşmalıdır. Asfalt Yol Kırsalda Yaşayan İnsanlarımızın Da Hakkıdır, Hemşerilerime Çamur Yollar Reva Görülemez!

Hilvan Belediyesi Ve Büyükşehir Belediyesi’nin İktidar Partisinin Yönetiminde Olduğu Şanlıurfa’da Halen Daha Bu Sorunların Yaşanıyor Olması İktidarın Şanlıurfa’mıza Nasıl Bir Değer Verdiğini Gözler Önüne Sermektedir; Ancak Herkes Şunu Bilsin ki Bu Devran Bir Gün Dönecektir! Açıklamasında bulundu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 23:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER