Vekil Aydınlık: Boynunuza Astığınız Şanlıurfaspor Atkılarını Derhal İndirin!

Vekil Aydınlık Şanlıurfaspor taraftarlarının oyunu almak uğruna taraftar derneklerini ziyaret edip Şanlıurfaspor atkısı takanlara sosyal medya hesabında tepki gösterdi.

Vekil Aydınlık: Boynunuza Astığınız Şanlıurfaspor Atkılarını Derhal İndirin!

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık Sarı yeşilli kulübün ekonomik anlamda yaşadığı sıkıntılardan dolayı büyük üzüntü duyduğunu söyledi. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Urfa spor atkısıyla dolaşan belediye başkanları, Vekiller mülki amirleri, STK’lar taraftarı ziyaret edip söz verelere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Vekil Aydınlık sosyal medya hesabından Şu paylaşımlara yer verdi;

‘’Şanlıurfa spor için seçim öncesi takımımızın atkılarıyla dolaşanlardan, taraftarlarımızı ziyaret edip söz verenlerden her bir Şanlıurfa sporlu gibi bende şimdi icraat bekliyorum. Çünkü herkes bilir ki şehir takımlarına en büyük gelir desteği o şehrin belediyelerinden gelir. Kimse kusura bakmasın; ama Şanlıurfa spor Kulübü'ne haciz geldiğinde kimse kılını dahi kıpırdatmadı, neredeyse tepki bile koymadılar; ancak seçim sürecinde Şanlıurfa spor ile alakalı sözleri havada uçuşturdular. Haydi, buyurun, şimdi icra makamındasınız, verdiğiniz sözleri yerine getirmenizi bekliyoruz! Yok, biz yardım edemiyoruz, edemeyeceğiz diyorsanız da daha evvelden söylediğim gibi şu sözleri tüm hemşerilerimin şahitliğinde bir kez daha tekrarlıyorum:" Boynunuza astığınız Şanlıurfa spor atkılarını derhal indirin!" ifadelerini kullandı.

Haber:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2019, 01:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
afatsum
afatsum - 3 ay Önce

sayın vekil evet boynuna atkısını takanlar elini taşın altına atmıyorlar peki onlara laf söyleyip siz ne yapiyorsunuz acaba?

SIRADAKİ HABER