Vekil Açanal ve Beyazgül Viranşehir’de

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ile Viranşehir’de destek arayışlarını sürdürüyor. AK Vekil Açanal ve AK Başkan adayı Beyazgül, Viranşehirlilere seslenerek, 31 Mart yerel seçimlerinin, AK Belediyecilik için tam zamanı olduğunu söyledi.

Vekil Açanal ve Beyazgül Viranşehir’de

Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir

Şanlıurfa genelinde seçim çalışmalarını düzenli olarak sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, “Viranşehir Eyyüpnebi'de AK Parti Viranşehir Belediye Meclis Üyesi adayımız Mustafa Çiftçi kardeşimin seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı olmasını diliyoruz. Haydi, Viranşehir AK Belediyecilik için tam zamanı. Belediye başkanlarımız, şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerini yürütecekler. Memleket işi, gönül işi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AK Parti olarak milletimizin hizmetine talibiz. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir. Onun için AK Parti Belediye Başkan adaylarımıza destek istiyoruz” dedi.

Sosyal belediyecilik anlayışımızı genişleteceğiz

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Aile Danışma ve Yaşam Merkezleri, Kadın ve Gençlik Merkezleri, Spor Merkezleri, Kültür ve Sanat Merkezleri, Engelli ve Yaşlı Merkezleri gibi hizmetleri en küçük yerleşim birimlerine kadar götürmeye devam edeceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz. Halkımızın ailesiyle huzur içinde vakit geçirebileceği, dinlenebileceği, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılabileceği Millet Bahçelerini her şehrimizde yaygınlaştıracağız. Çevreye saygılı şehirler ile Rabbimizin bize emanet ettiği tabiat içinde, canlı veya cansız tüm varlıklarla birlikte uyum içinde bir hayat sürdürebilmemizi sağlayacağız. Millet kıraathanelerini mahalle düzeyine kadar yaygınlaştıracağız” diyerek 31 Mart’ta sandıkların AK Parti oyları ile dolması gerektiğini söyledi.

AK Partimize karşı muhteşem bir teveccüh var

Viranşehir Kadın Kollarının seçim bürosunu ziyaret edip AK kadınlarla bir araya gelen AK Vekil Ecz. Açanal, “Belediye Başkan adayımız Salih Ekinci kardeşimin seçim bürosunu ziyaret edip, Viranşehirli kardeşlerimizle buluştuk. Maşallah ilçemizde AK Partimize karşı muhteşem bir teveccüh var. Viranşehir Belediye Başkan adayımız Salih Ekinci, İlçe Başkanımız Ali Tekin ve teşkilatımızla birlikte Şanlıurfa Ticaret Borsası Viranşehir Tescil Bürosunu da ziyaret ederek, seçimlere dair fikir alışverişinde bulunduk. Belediye Başkan adayımız Salih Ekinci, İlçe Başkanımız Ali Tekin ve teşkilat üyelerimizle birlikte ilçe esnafımızı da ziyaret edip taleplerini dinledik” diye konuştu.

Memleketimize dair fikirlerini konuştuk

“Ağabeyimiz, Kanaat Önderimiz saygıdeğer İsmail Demirkol beyefendiyi ziyaret ettik. Şanlı şehrimizin değerli ağabeyine, her zamanki kibarlığı ve misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederiz” diyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, akşam da Şanlıurfa Vakfı ve Mehmet Emin Karahan hocanın misafiri olduklarını belirterek, Vakıf üyelerinin memleketimize dair fikirlerini konuştukları bu güzel akşam için Karahan Hoca ve Vakıf üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 8 ay Önce

Bizim böyle bir vekilimiz mi var?. Hala hala demekki evden çıkmamış.

SIRADAKİ HABER