Vatandaşların Hastanede Kuyruk Çilesi

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde bulanan Devlet hastanesi kadın doğum polikliniğinde vatandaşlar hastanede sıra beklemek için kuyruk çilesi çekiyor.

Vatandaşların Hastanede Kuyruk Çilesi

Eyyübiye ilçesinde bulunan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan kadın poliklinik de bulunan ve hastanede oturacak yerlerin yetersiz olduğu hastaneye gelen vatandaşların sıra beklemekte zorluk çekildiği söylendi. Bunun yanı sıra 800 yataklı devlet hastanesinde sorunların bitmek bilmediği vatandaşların gözünde kaçmadı.

Bu sorunu dile getiren ve hastanede yatmakta olan eşi için Ahmet Durmaz şunları söyledi,

Bir aydır hastane de aynı sorunu yaşıyorum bunun için hastanelerdeki misafirhaneleri ve oturak yerlerinin çoğalmasını istiyoruz bunun için yetkililerin bir an önce vatandaşların sorununa çözüm bulmalarını ve oturakların çoğaltılmasını istiyoruz. Burada ki vatandaşlar yerlerde oturuyor ve zararlı olduğunu bildikleri halde ama gelin görün ki hastane içler acısı Hastanede doktorlar yetersiz ve koskoca devlet hastanesinin kadın doğum polikliniğinde 2 doktor çalışıyor yazık değimli insanlara o kadar saat sıra bekliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜM HASTANELER ELDEN ÇIKMIŞ...
TÜM HASTANELER ELDEN ÇIKMIŞ... - 2 yıl Önce

GENEL SEKRETERLİK ONU ORDAN ALIP ORAYA VERECEĞİNE, SORUNLARLA İLGİLENSİN. KARAKÖPRÜ DİŞ M.AKİF İNAN HASTANESİ ESKİ BİNALAR DA İKİ KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ AÇSA BU REZİLLİKLER YAŞANIR MI? ASANSÖRLER BOZUK ÇALIŞMIYOR. İNSANLARA ADETA ZULÜM YAPILIYOR

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Kapatsınlar hastaneyi, bu çile bitsin

MAHMUT AÇAR
MAHMUT AÇAR - 2 yıl Önce

ESKİ ÇOCUK HASTANESİNİN YERİ BİR SENEDİR ATIL OLARAK BOŞ DURUYOR BURDAN YETKİLİLERE SESLENİYORUM NEDEN HALİLİYEDEKİ ESKİ ÇOCUK HASTANESİNİ AÇMIYORSUNUZ HALİLİYE BÖLGESİNDE NE KADIN DOĞUM NE ÇOCUK HASTANERSİ YOK URFANIN MERKEZİNDE OLAN BU HASTANE NEDEN AÇILMIYOR

SIRADAKİ HABER