Vatandaşlar Aynı Davranışı Urfa Belediye Başkanlarından Bekliyor

Gaziantep’te Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, tasarruf tedbirleri çerçevesinde makam aracını bırakarak belediyeye yaklaşık 5 gündür kendi aracıyla gidip gelmeye başladı.

Vatandaşlar Aynı Davranışı Urfa Belediye Başkanlarından Bekliyor

Bu durumu sosyal medyada gören Urfalı vatandaşlar 'Tasarruf yapıyorum ülkemi seviyorum' kampanyasının Urfadaki Belediye başkanlarının bu kampanya uygulamaları paylaşımlarda bulundular.

Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, tasarruf çalışmaları kapsamında Şehitkamil Belediyesi bünyesinde bulunan kiralık araçların yüzde 30'unu iade ettiklerini söyledi.

Şanlıurfalılar sosyal medya hesaplarında Şehit kamil belediye başkanın bu durumuna katılarak Şanlıurfa’daki belediye başkanlarında Şehit kamil belediye başkanının bu durumuna katılmasını ve makam araçların yerine kendi şahsi araçlarının kullanmaları için Urfalılarda bu 'Tasarruf yapıyorum ülkemi seviyorum' kampanyasına Urfa’daki Belediye başkanlarının da uygulanmasını isteyerek paylaşımlarda bulundular.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fedli tekı
Fedli tekı - 1 yıl Önce

Bence yapamazlar büyükşehir yeni ilale yaptı 700 araç kiralama kim yaparsa alkışlanır yiyorsa buyrun

orhan
orhan - 1 yıl Önce

peki ya yakıt parasını kim veriyor inşAllah onuda kendisi veriyordur .devletimiz de en fazla çar çur edilen suistimal edilen temsil ve ağırlamalarda araç kiralamalarında kısıtlamaya gidilmezse ülke batar.özellikle temsil ve ağırlamaların tamamen kaldırılması yada zorunlu haller dışında kullandırılmamalı

cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

bırakın araçları iade etmeyi.kiralık arabayla eşine dostuna servis veren var.

Aydin
Aydin - 1 yıl Önce

Makam arabalari,her akp partili kişilere veren , her vatandaş gibi değil hayatini saraylarda yaşamayi tercih eden mantiği savunmayi insani görmüyorum. Islam dininde lüks yaşamayi tercih eden hiçbir detay göremezsiniz. Öyleyse islam dinini hergün meyfanlarda dile getiren kişilere soruyorum neyiniz Islam dinine uyuyor.

SIRADAKİ HABER