Vali Erin Urfapor Yönetimi İle Bir araya Geldi

Tuzlaspor ve playoff karşılaşması öncesinde sorunun aşılması ve oyuncuların kente döndürülmesi için Vali Abdullah Erin'in Urfaspor Yönetimi ile bir araya geldi.

Vali Erin Urfapor Yönetimi İle Bir araya Geldi

Şanlıurfa Valisi Abdullah  Erin, Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Teknik Direktör Ali Tandoğan'ın da aralarında bulunduğu Şanlıurfaspor heyetini makamında kabul ederek değerlendirme toplantısı yaptı.

Şanlıurfaspor'un sosyal medya adresinden yapılan açıklamada, ''Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Belediye başkanımız Sayın Mehmet Canpolat'a bugün kulübümüze yapmış oldukları maddi destek ile futbolcularımızın bir kısım primleri ödenmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.'' denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Usta
Usta - 3 ay Önce

Emin başkan bi zahmet sende elini taşın altına koysan diyorum artık başkanlık sadece O koltuğu işğal etmek değildir yoksa şanlıurfaspor diye birşey kalmayacak yada bırak git işi bilen gelsin.

Önce urfa
Önce urfa - 3 ay Önce

Bütün işi vali büyükşehşrbelediye başkanları yapacaksa.. Bir klube neden başkan olunurki...oh ne güzel borcunu bizim paralarla ödetin siz başkan olun sonra maça gelince yine biz para ödeyelim ne güzel memlekeeett. Suyundanda koy. Arkadaş bir adam bir yere başkanlığa neden aday olur orayı yönetmek idare etmek ve bütün sorumluluğu almak için... Bi tarafı sıkışınca devlete sığınacaksa sorunları halletme yeteneği ve maddi gücü yoksa neyin başkanı oluyor. Oraya herhangi sokaktan birinide oraya koysak sorunu aynı şekilde çözebilir. Çok saçma.... Başarısızlığı ödüllendiren tek millet biziz heralde.. Kongrede bende aday olacağım. Nasıl olsa vali bey var belediyeler var :)

Celal öncel
Celal öncel - 3 ay Önce

Herşeyi başkana ve yönetime yüklemek kolaydır önemli olan Urfalı iş adamları ve belediyeler milletvekilleri destek vermelidir seçim bitdi ortada bulunan kimseler yok yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER