Vali Erin LPG Fiyatları İçin Toplantı Düzenledi!

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin; Şanlıurfa’da hizmet veren akaryakıt istasyonu işletmecileriyle bir araya gelerek bir toplantı düzenledi.

Vali Erin LPG Fiyatları İçin Toplantı Düzenledi!

Toplantıda sektörün sıkıntılarını temsilcilerinden dinleme imkânı bulan Vali Erin; vatandaşlardan gelen oto gaz fiyatlarına yönelik talepleri de istasyon işletmecilerine aktardı. Vatandaştan gelen taleplere kulak vermenin herkes için hayırlı olduğuna inandığını ifade eden Vali Erin: “Vatandaşın talepleri bazen yüksek olsa da bu taleplere kulak vermek herkes için faydalı olacaktır.  Muhakkak vatandaşımızı memnun edecek bir yol bulunur. Kimsenin işinde zarar etmesini elbette istemeyiz ancak kalkınmayı sadece devlet yatırımlarıyla değil, devletiyle milletinin bir olduğu mekanizmayı harekete geçirerek yakalayabiliriz” şeklinde konuştu.

Karşılıklı görüşlerin paylaşıldığı toplantının sonunda katılımcıların yaklaşan Kurban Bayramını da kutlayan Vali Erin; uzun tatil dolayısıyla yola çıkacaklara uyarıda bulunarak: “Frene Değil, Kurala Güven sloganıyla tüm vatandaşlarımızı tatil yolculuklarında dikkatli olmaya davet ediyorum. Trafik terörüne karşı daha sağduyulu, daha sakin ve acele etmeden trafikte seyredelim. Bizler tabi ki tüm trafik tedbirlerimizi alacağız ama en önemli kontrol kendimizi kontrol etmemizle elde edilir. Bir kez daha tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor;  tatil yolundaki vatandaşlarımıza da frene değil, kurala güven sloganıyla hayırlı yolculuklar diliyorum” dedi.

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’le birlikte Vali Yardımcısı Fatih Çelikkaya ve Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zafer Aydın katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa 63
Urfa 63 - 2 yıl Önce

Valimizi tebrik ediyorum.böyle duyarlı halkının sıkıntılarına çözüm bulma eğiliminde olması çok sevindirici.lpg fiyatları gerçekten pahalı paramız olsa zaten benzinlen gezeriz yani fiyat esitlemesi yapılacaksa 2400 tl den eşitlensin neden 2830 bu vatandaşın cebine zarar.inşaAllah valimizin katkısıyla fiyatlar düşer valimize de teşekkürler.

Ahmet sağır
Ahmet sağır - 2 yıl Önce

Şanlıurfa spor kulübüne iki üç yerde akaryakıt istasyonu kursunlar görün bakım fırsatçılık yapıyorlar mı

SIRADAKİ HABER