Urfa’nın Sorunlarını Bakan Soylu’ya İlettiler

Başkan Beyazgül,Yıldız ve Vekil Özcan Şanlıurfa’nın göç personellerinin sorunlarının çözülmesi için bakan Soylu’yu makamında ziyaret ederek iletti.

Urfa’nın Sorunlarını Bakan Soylu’ya İlettiler

Şanlıurfa büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberinde Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Ankara temaslarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ederek Urfa’da Göç İdaresi personelinin sorunlarını aktararak çözüm arayışlarından dolayı destek istedi. Öte yandan Şanlıurfalı Öğrenci servis şoförlerinin sorunu da gündeme geldiği öğrenildi.

Başkan Beyazgül Bakan Soylu’nun Urfa’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 06:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 2 hafta Önce

Yav sorun çok çok belediyede sayın bakanım israf çok belediyede araçlarla bedava cirit atıyorlar torpil yalakalık adam kollama rant başına almış gidiyor bunların önlemini alın biran önce

Mehmet salih
Mehmet salih - 2 hafta Önce

Sayın vekillerimiz ankaradan urfaya yonetiyolar sagolsunlar eyyubiye belediyesinin personellerinin maaslarindan hepsinin haberi var gorevlerini neden yapmiyolar ankara istifa etmeli

Can beler
Can beler - 2 hafta Önce

Eyyubiye belediyesinin calişanlari maas magdurudur bilginize arz ederiz...

hakan as
hakan as - 2 hafta Önce

niçin gittiklerini açıklayayım bakanım bu arkadaşı buraya atayalım bunu buraya yerleştirelim memleket için yine birşey yok rahat olun :)

SIRADAKİ HABER