Urfa’nın Elektrik Sorunu Ankara’da Görüşüldü

Ankara’da önceki dönem GTH Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Ak Parti Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekillerinin de katılımıyla Şanlıurfa’nın en önemli sorunları arasında gösterilen elektrik sorunu masaya yatırıldı. 

Urfa’nın Elektrik Sorunu Ankara’da Görüşüldü

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Şanlıurfa Milletvekilleri DEDAŞ yetkilileri ile görüşerek Şanlıurfa’da vatandaşların en çok şikayet ettiği elektrik sorununu ana hatlarıyla gözden geçirip çözüm önerileri üzerinde fikir alışverişinde bulundular.
Bölgede özellikle yaz mevsiminde yaşanan elektrik sorununu çözmek adına önemli adımlar atan Şanlıurfalı siyasiler Şanlıurfa’da sık sık yaşanan elektrik kesintilerinin son bulması için düğmeye bastı. Köylerde ve şehir merkezindeki elektrik sorunlarını hep birlikte aşacaklarını belirten Ak Partili yöneticiler Şanlıurfa’da vatandaşların daha fazla mağdur olmaması için Ankara’da Dicle EDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, ile bir araya geldi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferit
Ferit - 1 yıl Önce

Bakanlık döneminde bişey yapsmadıysan bu saatten sonra kim dinler seni hep halkı kandırdınız Urfa’nın en büyük sorunlarının başında elektrik sorunu ve sulamadaki elektrik ücretleri geliyordu onuda haledemediniz sayın bakanımızın yaptığı çok güzel bir iş var toplantı yapmak o işi iyi biliyor sağolsun ama icraat Yok malesef sevgili urfa halkına geçmiş olsun bu saatten sonra hiçbir sorunun halledileceğini hiç tahmin etmiyorum inş halkın derdine bi nebzede olsa ilaç olurlar ama nerdeeeee...

SIRADAKİ HABER