Urfanatik Gün Geçtikçe Büyüyor!

Şanlıurfa'nın lider haber sitesi Urfanatik.com okuyucu kitlesini genişleterek ulusal haber platformları arasına girmeyi başardı.

Urfanatik Gün Geçtikçe Büyüyor!

Sadece Şanlıurfa'nın değil, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve bazı bölgelerin de en çok okunan haber sitesi yolunda emin adımlarla ilerleyen Urfanatik.com gün geçtikçe okuyucu kitlesini genişletiyor. Bölge genelinde ele aldığı yerel haberler sayesinde okuyucularına tarafsız bir şekilde bilgi paylaşımı sağlayan Urfanatik.com Şanlıurfa haberciliğinin sembolü olmuş durumda. Ulusal alanda yayın yapan internet siteleri arasında kendine yer bulan Urfanatik bu yolda emin adımlarla ilerlemekte. Günlük olarak 30 Bin okuyucuya ulaşan internet sitesi önümüz deki yıl bu rakamı iki katına çıkarmayı hedefliyor. Global olarak internet sitelerinin popülerlik sıralamasını analiz eden ve bu verilere göre sıralama yapan analiz şirketi Alexa, Urfanatik.com'un sıralamasını 473 olarak belirledi.

Şanlıurfa, Urfa, Urfa Haber kelimelerinde ön planda olan ve Google üzerinden Urfa etiketi adı altında yayınlanan haberlerin Urfanatik.com'dan verilmesi daha yoğun bir kullanıcı trafiğinin elde edilmesini sağlamakta. Urfanatik, okuyucularını sıkmadan en güncel haberi servis ederek bilgi akış çitasını her geçen gün arttırmakta. Mobil uygulaması sayesinde haber okurken radyo dinleyebilir aynı zamanda TRT tarafından yayınlanan maçları izleyebilirsiniz. Arka planda bu haberleri okuyucularına servis etmek için çalışan profesyonel ekibi sayesinde günün her saatinde anlık gelişmeleri takip edebilirsiniz.Urfanatik, önümüzdeki haftalar da yapacağı değişiklikler sayesinde okuyucuları için daha profesyonel bir habercilik sunmayı hedeflemektedir. Amerika merkezli olan veri ve analiz şirketi Alexa'nın verileri şu şekilde;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER