'Urfa’mız Oynanan Oyunların Farkında'

“Şanlı Şehrimiz Gönül Belediyeciliği İçin Onay Verecek” Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını dur durak bilmeden kırsalda da sürdürüyor. TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, şanlı şehrimiz Şanlıurfa’nın gönül Belediyeciliği için onay vereceğini söyledi.

'Urfa’mız Oynanan Oyunların Farkında'

Varol şanlı şehir, sağol aziz Şanlıurfa

Bu günde Akçakale, Harran ve Eyyübiye ilçelerinin kırsalında seçim çalışmalarına devam ettiklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “Eyyübiye-Osmanlı Mahallemizde aziz hemşehrilerimizle buluştuk. Adı gibi Şanlı şehrimiz Urfa’mızın değerli sakinleri bizleri bağrına basarak, destek ve dualarını yine eksik etmedi. Milletimizin Partisi AK Parti ve aziz milletimiz yine el ele, kol kola ülkemiz ve Urfa’mız üzerine oynanan oyunları 31 Mart’ta sandıkta bozacak inşallah” dedi.

Dünyaya en büyük mesajı sandıkta milletimizle vereceğiz

Eyyübiye ilçesinden sonra Akçakale ilçesi kırsalında ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Vekil Doç. Dr. Halil Özcan, “Akçakale ilçemize bağlı Çamdirek mezramızda hemşehrilerimizin misafiri olduk. Vatandaşlarımızın teveccühü, destekleri ve misafirperverlikleri bizleri mutlu ediyor. Burada da görüyorum ki Şanlı Şehrimiz 31 Mart’ta Gönül Belediyeciliği için onay verecek ve şer odakların oyununu bozacak. Yine Akçakale ilçemize bağlı Aşağı Beydaş Köyümüzde Davut Aşireti Kanaat Önderlerimizden Casım Gök ve vatandaşlarımızın misafiri olup, destek ve dualarını istedik. Hemşehrilerimiz sağ olsun kapılarını, gönüllerini sonuna kadar açıyorlar ve inşallah 31 Mart’ta Urfa’mızdan Türkiye’ye, oradan da Dünyaya en büyük mesajı sandıkta milletimizle vereceğiz” diye konuştu.

Urfa’mız oynanan oyunların farkında

Akçakale ilçesi kırsalında bağlı Donandı Köyünde Muhtar Mehmet Gök ve köy sakinlerinin misafiri olup, destek ve dualarını istediklerini belirten AK Vekil Özcan, “Her gittiğimiz yerde aziz hemşehrilerimize destek ve duaları için teşekkür ediyoruz. Destek Urfa’mızdan, gayret bizlerden inşallah. Akçakale ilçemize bağlı Demirci mezramızda da vatandaşlarımızla buluştuk. Tevazu, samimiyet ve gayretle söyleyecek sözümüz, yapacak çok işimiz var. Aziz hemşehrilerimiz farkında. Yaparsa yine AK Parti yapar. Sakça Köyümüzde Eski Birlik Başkanımız İbrahim Yılmaz ve hemşehrilerimizin misafiri olduk. Urfa’mızın dört bir yanında durmadan kapı kapı gezerek şer ittifakının Şanlı Şehrimiz ve ülkemiz üzerine planlarını anlatmaya devam ediyoruz. Halkımız oyunların farkında ve oyunları inşallah her zaman olduğu gibi yine milletimiz bozacaktır. Limonlu Mezramızda bu kez Halil Yıldırım ve hemşehrilerimizin misafiri olduk. Milletin Partisi AK Partimizi Şanlı Şehrimizin güzel insanları bağrına basmaya devam ediyor. Görüyorum ki; Urfa’mız oynanan oyunların farkında ve inşallah 31 Mart’ta sandıkta şer odaklara gerekli cevabı verecek. Tevazu, samimiyet ve gayretle yola devam inşallah” şeklinde konuştu.

İnsanlarımızın acısı acımız, sevinci sevincimiz oldu

TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, Akçakale kırsalında devam ettiği ziyaretlerine şöyle dedi;

“Şanlı şehrimizin şanlı insanlarının her daim acısı acımız sevinci sevincimiz oldu. Hasta ve taziye ziyaretlerimiz sonrası Akçakale kırsalında gezilerimize devam edip, destek istemeye devam ediyoruz. Yukarı Arıca Köyümüzde Bayrak ailemize taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerinde bulunduk. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır-ı cemil niyaz ederiz. Yeşerti Köyümüzde Toğar ailemize taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerinde bulunduk. Merhum yavrumuza Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır-ı cemil niyaz ederiz. Harran İlçemizde de Karahan ailemize taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerinde bulunduk. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır-ı cemil niyaz ederiz. Yine Harran ilçemizde Biter ailemize taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerinde bulunduk. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet, Ailesi ve yakınlarına sabır-ı cemil niyaz ederiz. Eyyübiye İlçemizde Badıllı ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerinde bulunduk. Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, Ailesi ve yakınlarına sabır-ı cemil niyaz ederiz.

AK Vekil Özcan, “Baharın gelişini, bolluğu, bereketi, dostluğu ve dayanışmayı simgeleyen, Asya'dan Balkanlara, Ortadoğu'dan Anadolu'ya kadar bütün gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimizin Nevruz Bayramını kutluyor, birliğimizin ve kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum” diyerek baharın gelişini müjdeleyen Nevroz Bayramını kutladı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
17 YIL DİLE KOLAY
17 YIL DİLE KOLAY - 8 ay Önce

YA EKONOMİ YA İŞ YA TARIM YA MEYVE SEBZE ,BAKLAGİLLER,EĞİTİM,BUNLAR NE DURUMDA SAYIN ÖZCAN BUNLARI DA DIŞ GÜÇLER Mİ YAPTI.

pakize
pakize - 8 ay Önce

halkın üstünde kim oyun oynuyo halkı bu hale getirenler kim acaba ekmege muhtaç edenler kim??

urfalı
urfalı - 8 ay Önce

sayın özcan urfa için mecliste kaç soru önergesi verdin kaç sorunu dile getirdin yapmayın Allah aşkına reis için biz oy verdik sizlere degil oturup maaş alan vekillerdensiniz urfaya zerre kadar hizmetiniz yok sayın reeisimizi seviyoz die oy verdik hiç bir vekilin şahsına şahsen oy vermedik biz ailecek sadece uzun adam sayın recep tayyip erdogan için urfadaki oyların geneli hemen hemen şhıslara olsa oy çıkmazdı ama reeis sevdalısıyız die verdik

KOMEDİ 63
KOMEDİ 63 - 8 ay Önce

HER SEÇİM ÜZERİ BİR KORKU POLİTİKASI YAYIYOR VE BUNU BAŞARIYOPRSUNUZ.ERGENEKON,FETÖ,ŞİMDİDE HAÇLILAR GELİYOR.

SIRADAKİ HABER