Urfalılara Müjde! Resmi Gazete'de Yayımlandı

Valiler Kararnamesi Resmi Gazete‘de yayımlandı. Kararname ile yerinde kalan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin herkesi sevindirdi.

Urfalılara Müjde! Resmi Gazete'de Yayımlandı

Valiler Kararnamesi bu sabah saatlerinde Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile birçok valinin yeri değişirken gözler Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’deydi. Geldiği günden beri bütün Şanlıurfa’nın günlünde taht kurmuş olan oŞanlıurfa Valisi Abdullah Erin yine Urfa Valisi olarak kaldı. Böylesi bir karar şehirde mutlulukla karşılanırken kararı gören kişiler duruma oldukça sevindiler. Yıllardır böylesi bir valinin beklendiği ve onunda şuanda Şanlıurfa’da olduğunu söyleyen bazı vatandaşlar Vali Erin’in sonuna kadar Şanlıurfa’da kalmasından yana.

Gece gündüz demeden çalışan, halkın sorun ve sıkıntısını direk halktan dinleyen Vali Erin, bütün Şanlıurfalılar tarafından şehrin simgesi haline dönüştürülmüş durumda. Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Şanlıurfa’da görevine devam edecek olan Abdullah Erin için sosyal meday hesapları üzerinde de yapılan paylaşımlar da halkın Vali Erin’den ne kadar memnun olduğunu gösterdi.

Bu konuda sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlarda Urfalılar olarak Vali Erin’den çok memnun olduklarını, bölgenin ve şehrin örf, adet ve gelenek göreneklerini bilen birisi olduğu için Şanlıurfa içinde büyük bir avantaj olduğunu belirterek, bu konuda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ettiler.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER