Urfalılar Oyuna, Bizde Sandıklara Sahip Çıkalım

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, seçim günü Şanlıurfa'da görev yapmak üzere 3 kişiden oluşan Hukukçu Milletvekillerini görevlendirdi.

Urfalılar Oyuna, Bizde Sandıklara Sahip Çıkalım

CHP İstanbul Milletvekili - TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Zeynel Emre, 25-26. dönem CHP Ankara Milletvekili & TBMM Anayasa Komisyonu üyesi/Doktor Hukukçu Murat Emir ve CHP Bursa vekilimiz Sayın Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Şanlıurfa'da seçim güvenliğini sağlamak için görev yapacak.

Milletvekillerine CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi imzasıyla gönderilen görevlendirme yazısında, seçimden 3 gün önce Şanlıurfa‘ya gitmeleri ve sayım-döküm işlemleri tamamlanıncaya kadar burada kalmaları, seçim güvenliği konusunda parti örgütleriyle birlikte koordinasyon görevi yürütmeleri istendi.

Görevlendirilen CHP Milletvekilleri oylarını Şanlıurfa‘da kullanacak.

Zeynel Emre bu konuda sosyal medyadan, ''Söz verdiğimiz gibi, siz oyunuza sahip çıkın biz de sandıklara. Şanlıurfa’da milletvekili arkadaşlarımla birlikte sandıkların başında olacağım. Geleceğimiz için, özgür ve adil günler için'' mesajını paylaştı.

Murat Emir ise paylaştığı mesajda;  'Tarihi önemdeki 24 Haziran seçimlerinde Genel Merkezimizin görevlendirmesiyle Şanlıurfa’da bulunacağım. Oyumu da kullanacağım Şanlıurfa’da, oluşturacağımız gönüllü ekiple tüm sandıklarda seçim güvenliğini sağlayacağız' ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER