Urfalı Vekilden Tepki! En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülendar Açanal Kırıkkale’de yaşanan kadın cinayet iile ilgili tepkisini sosyal medyada dile getirerek ‘’ Katilin en ağır cezayı alması için sürecin takipçisi olacağız’’ dedi.

Urfalı Vekilden Tepki! En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı

Kırıkkale’de geçtiğimiz Pazar günü Menderes Caddesi üzerindeki bir restoranda eski eşi Emine B. (38) ile tartışma yaşayan F.B., 10 yaşındaki kızı F.B.B'nin yanında eski eşi Emine B.'yi bıçaklayarak ağır yaraladı. Ağır yaralanan anne Emine B., ölmeden önce "ben ölmek istemiyorum" derken, kızı F.B.B.'nin ise "anne lütfen ölme" sözlerinin geçtiği videoyu sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Bir tepkide Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülendar Açanal’dan geldi. Açanal sosyal medyada yaptığı paylaşımında; ‘’ 10 yaşındaki kızının önünde boşandığı eşinin boğazını kesen bir câni... "Ölmek istemiyorum" diye bağıran bir anne... "Anne lütfen ölme" diye ağlayan bir evlat... Böyle tarifsiz bir acıya yürek dayanmaz. Katilin en ağır cezayı alması için sürecin takipçisi olacağız. #eminebulut’’ ifadelerini kullandı.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan as
hakan as - 4 hafta Önce

aaaa urfanın vekili varmış :))

mersavi
mersavi - 4 hafta Önce

zemzem hanım af yasasını onaylayacakmı....

SIRADAKİ HABER