Urfalı Vekil Yüksel 'Acı Tecrübeleri Yaşamamak için İrademize Sahip Çıktık'

Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla tek yürek oldu.

Urfalı Vekil Yüksel 'Acı Tecrübeleri Yaşamamak için İrademize Sahip Çıktık'

15 Temmuz 2016 yılında asker kılığına giren hain terör örgütü FETÖ mensupları tarafından darbe girişiminin püskürtülmesinin 2. yıldönümü Gaziantep'te binlerce vatandaşın katılımıyla coşkuyla kutlandı. Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediye ve Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü, Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlar ve protokolün katılımıyla kutlandı. Binlerce vatandaş ellerinde Türk bayraklarıyla meydanı doldurdu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından dualar edildi. Şahinbey Belediyesi Mehteran Takımı marşlarıyla vatandaşları coşturdu.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, iradelerine sahip çıktıklarını belirterek, ”2 yıl önce milletçe bir ihanete uğradık. Ülkemiz bir işgal girişimine uğradı. Milletimizle beraber dik durduk. Acı tecrübeleri yaşamamak için irademize sahip çıktık. Sizler Cumhurbaşkanımıza sahip çıktınız, Allah sizlerden razı olsun. Allah’tan şehitlerimize rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER